Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kush jane piktoret shqipetare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
kush jane piktoret shqipetare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kush jane piktoret shqipetare?

3 posters

Shko poshtë

kush jane piktoret shqipetare? Empty kush jane piktoret shqipetare?

Mesazh nga WebMaster Fri 22 May 2009 - 7:21

pershendetje miq!sa nga ju e njohin pikturen shqipetare?
po piktoret?

me poshte po ve disa nga piktoret shqipetare.

kush mendoni se eshte piktori me i shquar i shqiperise dhe pse?* Ismail Lulani

* Liliana Cefa

* Agim Kadillari

* Zef Naçi

* Sytki Brahimi

* Xheneta Kadillari

* Ikbal Kalaja

* Ndoc Gurashi

* Andi Hila

* Agron Mesi

* Shpetim Garuci

* Ormira Lulani

* Jetmira Kraja

* Albana Temali

* Ilir Butka

* Artur Muharremi

* Enrrik Mendoja

* Genc Mulliqi

* Ali Riza Oseku

* Ziso Kamberaj

* Zafina Vasa

* Artan Derraj

* Simon Vasa
kush jane piktoret shqipetare? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  kush jane piktoret shqipetare? 30l12rc Pytje & Përgjigje kush jane piktoret shqipetare? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush jane piktoret shqipetare? Empty Re: kush jane piktoret shqipetare?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 26 Jul 2011 - 4:20

Tema zhvendoset nga nenforumi i Letersise Shqiptare ne ate te Artit dhe Artizanatit.Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush jane piktoret shqipetare? Empty Re: kush jane piktoret shqipetare?

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Mar 2012 - 19:38


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush jane piktoret shqipetare? Empty Re: kush jane piktoret shqipetare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi