Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maliq, protesta për ujin e pijshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maliq, protesta për ujin e pijshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maliq, protesta për ujin e pijshëm

Shko poshtë

Maliq, protesta për ujin e pijshëm Empty Maliq, protesta për ujin e pijshëm

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Apr 2010 - 3:46

Maliq, protesta për ujin e pijshëm Ujesjelles-tubatBanorët e qytezës së Maliqit janë ngritur në protesta për ujin e pijshëm.


Një pjese e fshatit nuk furnizohet me ujë edhe pse është bërë një investim i pjesshëm në rrjet ndërkohë që sipas banorëve për shkak se pusetat janë të hapura uji që vjen në pjesën tjetër të familjeve është i ndotur dhe i papërdorshëm për konsum.

Gjatë muajve të dimrit banorët e zonës kanë përdorur për konsum ujin e shiut dhe dëborën e shkrirë. Por me ndërrimin e stinëve ata thonë se do ta kenë të papërballueshme jetesën në mungesë të ujit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi