Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plaçkitësja që e merr gjumi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plaçkitësja që e merr gjumi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plaçkitësja që e merr gjumi

2 posters

Shko poshtë

Plaçkitësja që e merr gjumi Empty Plaçkitësja që e merr gjumi

Mesazh nga Alberti Wed 23 Jun 2010 - 11:44

Plaçkitësja që e merr gjumi Thumbnail.php?file=23_hajni4_383947996

Një grua ka thyer një shtëpi në jug të Zelandës së Re, dhe pasi që ngrëni e u deh, provoi rrobat që i gjeti. Pastaj e mori gjumi.

Megjithatë, kur pronari i shtëpisë e gjeti në krevati, e lajmëroi policinë.

Në gjykatë, 39-vjeçarja Vanesa Joy Long e pranoi fajin dhe tha se nuk i kujtohet se çka ka ndodhur më 5 qershor. Gjyqtari e liroi me kaucion, ndërsa vendimi do të jepet më 1 shtator.

Dëmi është vlerësuar në 1 500 dollarë të Zelandës të Re (rreth 1 064 dollarë amerikanë).

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaçkitësja që e merr gjumi Empty Re: Plaçkitësja që e merr gjumi

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 19:15

e shkreta paska qen pergjumesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi