Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantimi i Anëtarëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Thu 4 Jun 2020 - 0:20

Prezantimi i Anëtarëve

 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga n0th!nG
  8 Përgjigjet
  273 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:54
 •  
  nga dr.Dugi
  10 Përgjigjet
  326 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:52
 •  
  1, 2nga WebMaster
  66 Përgjigjet
  804 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:49
 •  
  nga hajrush idrizi
  6 Përgjigjet
  427 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:48
 •  
  nga Enrika
  17 Përgjigjet
  511 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:46
 •  
  1, 2nga Ariel
  72 Përgjigjet
  1215 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:45
 •  
  nga WebMaster
  12 Përgjigjet
  388 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:43
 •  
  nga Marlen
  10 Përgjigjet
  390 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:39
 •  
  nga P-m-G
  10 Përgjigjet
  312 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:38
 •  
  nga Talenti
  33 Përgjigjet
  495 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:35
 •  
  nga AstronauT
  11 Përgjigjet
  384 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:32
 •  
  nga helen
  11 Përgjigjet
  376 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:31
 •  
  nga Donela
  6 Përgjigjet
  336 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:29
 •  
  nga Gentta
  19 Përgjigjet
  406 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:28
 •  
  nga arjeta
  18 Përgjigjet
  449 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:27
 •  
  nga Kejla_mezemer
  31 Përgjigjet
  518 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:25
 •  
  nga enigma
  38 Përgjigjet
  683 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:23
 •  
  1, 2nga exploreri
  53 Përgjigjet
  1035 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:22
 •  
  nga BeRaTsI_ZeMeR
  22 Përgjigjet
  597 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 18:20
 •  
  nga vlonjatja
  32 Përgjigjet
  392 Shikime
  vlonjatja Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 9:26
 •  
  nga AceBoy
  21 Përgjigjet
  415 Shikime
  WebMaster Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 8:19
 •  
  1, 2nga Arabela
  44 Përgjigjet
  951 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 8:19
 •  
  nga Gatula
  28 Përgjigjet
  520 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 8:18
 •  
  nga gezim breshka
  13 Përgjigjet
  364 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 8:17
 •  
  nga ALKION
  36 Përgjigjet
  575 Shikime
  Tonii Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Tue 28 Feb 2012 - 0:51
 •  
  1, 2nga tironse
  42 Përgjigjet
  960 Shikime
  valtori Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 23:09
 •  
  nga Intriganti
  4 Përgjigjet
  297 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:41
 •  
  nga Jaseri.
  8 Përgjigjet
  301 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:40
 •  
  nga chaos
  12 Përgjigjet
  356 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:40
 •  
  nga cmendina
  30 Përgjigjet
  461 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:39
 •  
  nga Mistreci_VL
  20 Përgjigjet
  312 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:39
 •  
  nga Marte
  6 Përgjigjet
  258 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:38
 •  
  nga anarki-94
  18 Përgjigjet
  340 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:38
 •  
  nga I eturi
  9 Përgjigjet
  311 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:37
 •  
  nga Jupiteri
  12 Përgjigjet
  340 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:37
 •  
  nga Jey
  22 Përgjigjet
  307 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:37
 •  
  nga shijaksi
  19 Përgjigjet
  408 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:36
 •  
  nga eGo0sTyle
  26 Përgjigjet
  375 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:36
 •  
  nga Neutral_ne_politike
  23 Përgjigjet
  420 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:35
 •  
  nga noris
  12 Përgjigjet
  351 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:35
 •  
  1, 2nga Quku
  44 Përgjigjet
  810 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:34
 •  
  1, 2nga Elisa
  43 Përgjigjet
  694 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:34
 •  
  nga Elineta
  14 Përgjigjet
  341 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:33
 •  
  nga lioni
  7 Përgjigjet
  349 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:33
 •  
  nga Ornela
  23 Përgjigjet
  622 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:32
 •  
  nga mixer
  13 Përgjigjet
  387 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:32
 •  
  1, 2nga Space
  48 Përgjigjet
  892 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:31
 •  
  nga Amel
  13 Përgjigjet
  419 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:31
 •  
  nga snow
  28 Përgjigjet
  447 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:30
 •  
  1, 2nga Erii
  55 Përgjigjet
  818 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:30
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Temë e re Temë e re
 • Kryetemë Kryetemë
 • E Rëndësishme E Rëndësishme