Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem nje fjale dashurie... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem nje fjale dashurie... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetem nje fjale dashurie...

+72
Samuela
Sasha
Fata
era85
Labja
Space
Anakonda
EMI
pal furtuna
il conte
Intriganti
Medina
Dori_sweet
ak-47
Alisa
Durrsaku
Golden
enis
snow
Arabela
Єямєℓiиdå
elira89
dajti modh
AlBora
Yll Qielli
Darius
arjeta
enigma
Maksi
Amazone
T_o_n_i
Anila
Gjeto Gjetani
Edi7
kasperi
Albert
Dua
Sergio
"KengaIme"
pexha
leta
Yulia
Edushe
valbona goxha
Doktori
Vellai
Grejza
Poeti Dhimbjes
Alberti
/:UserCode"
Lolita
Binni
Ardii
Shaban Cakolli
LADY D
Elisaaa
Erza
V-I-P
Hera
Neta E
Americco
**Jeta**
Bleta
LaDescarada
sidorela
clod
Lot i derdhur
CuN@BosS/
Gjakush Tana
migena
Aristogata
WebMaster
76 posters

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Vetem nje fjale me shum tinguj zemre!

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Jun 2009 - 3:42

Puthje!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Aristogata Mon 1 Jun 2009 - 3:44

psheretim dashurie
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga migena Mon 1 Jun 2009 - 4:14

apsh
migena
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 1 Jun 2009 - 4:15

G O F
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Jun 2009 - 5:07

jete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Aristogata Mon 1 Jun 2009 - 9:19

rrahje zemre
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 1 Jun 2009 - 11:30

:scratch: rrahje kraharori
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Mon 1 Jun 2009 - 22:01

zemre
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 0:32

shpirttttttttttttttttttttt
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Aristogata Tue 2 Jun 2009 - 0:35

gjurme zemre
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 2 Jun 2009 - 0:35

jeta ime
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga WebMaster Sun 21 Jun 2009 - 9:18

peshperime
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 21 Jun 2009 - 9:52

Katarsis
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Sun 21 Jun 2009 - 11:25

I Love You
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Sun 21 Jun 2009 - 19:47

ste harrojj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Sun 21 Jun 2009 - 20:50

Kur ti te jesh e imja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 21 Jun 2009 - 21:50

kur do te kem ne krahet e mijaaa
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Sun 21 Jun 2009 - 23:09

do jesh gjithmon i imiiiiiiiiii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Jun 2009 - 2:05

kur dote takoj njeherr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga clod Mon 22 Jun 2009 - 2:33

je vetem ti jeta ime
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Jun 2009 - 3:24

je oxigjeni qe thith per dite
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga sidorela Tue 23 Jun 2009 - 5:56

do jesh edhe do jem per jete e jotia
sidorela
sidorela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunare e mbarume
Postime Postime : 217
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Jun 2009 - 7:22

do jem i yti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga clod Tue 23 Jun 2009 - 8:38

te dua per jet
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Jun 2009 - 21:29

ste haroj kurr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Jun 2009 - 0:48

ndjej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Jun 2009 - 2:04

jeta ime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga WebMaster Wed 24 Jun 2009 - 5:44

zmrushi im
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Lot i derdhur Wed 24 Jun 2009 - 5:46

voglushja ime
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Vizitor Sat 27 Jun 2009 - 19:37

mjesi zemer mami
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga WebMaster Wed 24 Mar 2010 - 5:51

apsh i jetes time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga LaDescarada Wed 24 Mar 2010 - 5:53

loqka e jetes time
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga WebMaster Fri 21 May 2010 - 10:04

tapalush [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Bleta Fri 21 May 2010 - 10:05

Engjëll..
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga **Jeta** Fri 21 May 2010 - 11:45

ALLTAN.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Americco Fri 21 May 2010 - 11:48

XEMEL...
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga **Jeta** Fri 21 May 2010 - 11:50

RRUSH...
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Americco Fri 21 May 2010 - 11:54

LLOKUM
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Neta E Fri 21 May 2010 - 22:31

Shpirti
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Hera Sat 22 May 2010 - 13:26

liebe
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje fjale dashurie... Empty Re: Vetem nje fjale dashurie...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi