Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt

Shko poshtë

AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt Empty AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt

Mesazh nga Alberti Fri 2 Jul 2010 - 5:21

AKR-ja vlerëson jo të drejtë deklarimin e Limajt Thumbnail.php?file=02_mimoza_lila4_946332514

Aleanca Kosova e Re ka vlerësuar se deklarimi i djeshëm i ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, ka qenë jo i drejt dhe i papërshtatshëm në këto momente.

Zëvendës presidentja e AKR-së, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se kjo mënyrë tregon se ose politika është duke u përzier në drejtësi, ose drejtësia po përzihet në politikë. Ajo ka thënë se Limaj është dashur të tërhiqet nga posti shumë moti e jo të dalë të japë vlerësime për vetveten.
Kjo parti gjithashtu ka shprehur shqetësimin për një numër të madh të parregullsive që auditori i ka gjetur tek disa komuna. Ndërkohë që Kusari ka thënë se do të bëjë përpjekje për të rregulluar statusin e delegatëve që e kanë shpallur Kushtetutën e Republikës së Kosovës në vitin 1990.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi