Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

+30
EMI
Besa
Anakonda
xhoni_bravo
Yll Qielli
Maksi
dajti modh
stralli
Gjeto Gjetani
CuN@BosS/
Єямєℓiиdå
bobi 10
**Jeta**
Darius
Amazone
AniiSaa.!
Grejza
Emona
Poeti Dhimbjes
kasperi
naploni
kristjan91
krushku
xha sulo
clod
WebMaster
leona
Gjakush Tana
Shaban Cakolli
Aristogata
34 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Thu 4 Jun 2009 - 0:44

Nje zemer e lenduar te sherohet nuk do mjalt e arra por nje dashuri te re tja nis nga e para
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 4 Jun 2009 - 1:15

kur i ofron medikamentin perkates
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Mon 29 Jun 2009 - 7:12

sherohet vetem duke dashuruar serisht dike tjeter qe te bej te harrosh dashurin e par vrastare
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Gjakush Tana Mon 29 Jun 2009 - 7:20

Asgje nuk ben mirë çdo çast per atë ves
zemra kerkon zemrën ta puthe cdo mengjes
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Jun 2009 - 9:13

vetem me kalimin e kohes,,,edhe me nje dashuri te re
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Mon 29 Jun 2009 - 9:35

Kalimi i kohes sheron cdo gje.Sikur te ngulmosh duke kerku per nje dashuri te re nuk ja harrin dot sepse cdo gje do kohen e vet.Keshtu qe jam me iden te bazuar fort koha sheron plagat e vjetra e hap tjera me te medha
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Jun 2009 - 9:37

duke ecur perpara asgje me teper
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga clod Mon 29 Jun 2009 - 9:42

5466
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Mon 29 Jun 2009 - 10:03

duke harruar te shkuaren
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Jun 2009 - 10:14

Duke Vra Veten juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Mon 29 Jun 2009 - 10:25

disa menyra- 1 hidhu nga ballkoni
2 var veten
3 pi helm si marigoja
4 bjer ne dashuri perseri
juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Mon 29 Jun 2009 - 10:26

do preferoja te 4-en juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 10:06

vetem me kalimin e kohes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga WebMaster Sun 19 Jul 2009 - 10:07


[You must be registered and logged in to see this link.]
----
[You must be registered and logged in to see this link.]

vetem me kalimin e kohes,,,edhe me nje dashuri te re
juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 10:08

s'ka sherim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Sun 19 Jul 2009 - 10:09

duke dashuruar serisht
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 10:09

plumi do plumb
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 10:10

jo po derri do plumb derri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 10:12

hahahahaha duke e zevendesu ate juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Jul 2009 - 19:08

vetem kur e sheron ai qe e ka lenduar 5466
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Wed 29 Jul 2009 - 0:54

Se di nese e dini ju ma thini qe ta sheroj dhe un se e kam plag te fresket
5466
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Jul 2009 - 0:56

Jazmina shkruajti:Se di nese e dini ju ma thini qe ta sheroj dhe un se e kam plag te fresket
5466

uroi qe te kesh suksese ne jet dhe pa asnje plag ne Zemer shum fat te uroi nga zemra :lulja :
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Wed 29 Jul 2009 - 0:56

Jazmina shkruajti:Se di nese e dini ju ma thini qe ta sheroj dhe un se e kam plag te fresket
5466

hiqe nga mendja ate njeri se nuk te meritonte ne rradh te par, mbushe kohen me gjera qe te bejn te lumtur ne menyr te till qe te mos ti lesh vend kujtimeve te hidhura dhe nis nje dashuri te re qe te bej te sherosh plaget juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Jul 2009 - 0:58

Jazmina shkruajti:Se di nese e dini ju ma thini qe ta sheroj dhe un se e kam plag te fresket
5466

jazmina, gjdo gje qe nuk shon kap tjetren qe shkon me mir
mos e ul posht veten kur ka mirja tjer
gjdo gje ne jet shkon me inatt
bej pak inat vetitii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Wed 29 Jul 2009 - 1:02

shum flm per keshillat por me dhem shpirti pa dashur me mbushen syt me lot pa kuptuar 5466
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Jul 2009 - 1:03

Jazmina shkruajti:shum flm per keshillat por me dhem shpirti pa dashur me mbushen syt me lot pa kuptuar 5466

ke plot disa vite, qe ke ber luft per veten per te ardh ketuu, i ke ber me durim edhe me inat

nese ske inat ske asgjeee, bej luft me inat do kesh gjdo gjeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Wed 29 Jul 2009 - 1:13

inati te ha koken plot her po me shpresen ke zoti jetoj
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Jul 2009 - 1:14

Jazmina shkruajti:inati te ha koken plot her po me shpresen ke zoti jetoj

jazminaa per te miren tendeee flas

por bota e madhe eshtee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Wed 29 Jul 2009 - 1:16

mendon se sja dua te miren vetes?zemra nuk komandohet eli e di mir kte gje ti me mir se un
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Jul 2009 - 1:17

Jazmina shkruajti:mendon se sja dua te miren vetes?zemra nuk komandohet eli e di mir kte gje ti me mir se un


ne njeren an kshu eshteee, siq thuaaaa

por kur ke inatt, do e besh at qe edonnn, per te mirne tendee

zemra nuk komandon por zemra te thot gjej at te perpiktin per tyy, edhe ti kerko tani ne hasiren tjeter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga leona Wed 29 Jul 2009 - 1:45

gozhda me gozhd del
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Wed 11 Nov 2009 - 12:00

NJE ZEMER E LENDUAR QE TE SHEROHET NUK DO MJALT DHE ARRA POR NJE DASHURI TE RE TJA NIS NGA E PARA
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga xha sulo Wed 11 Nov 2009 - 12:24

epo nashi dhe mjalti nuk eshte keq te keqen xhaxhai dhe ai ben pun bashk me arrat
xha sulo
xha sulo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 36
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Wed 11 Nov 2009 - 12:29

hahahahahah mjalt dhe arra del shendetli ,ashtu do e sherosh nje zemer te vrar ti xha sulo?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga xha sulo Wed 11 Nov 2009 - 12:30

eeeee ca ti bej diabetit xhakua se e kisha sheru zemren e lenduar jo me shendetli po me bakllava
xha sulo
xha sulo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 36
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Wed 11 Nov 2009 - 12:31

ahahahaha ehh ky diabet na i mori ne qaf te gjith [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga krushku Thu 12 Nov 2009 - 1:37

sherohet kur dashuria rikthehet .
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Mon 11 Jan 2010 - 10:07

NJE ZEMER E LENDUAR NGA PLAG DASHURIE NUK SHEROHET ME ILACE FARMACIE
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga kristjan91 Mon 11 Jan 2010 - 10:11

sherohet nga dashurija e fort per njiri
tjitrin [You must be registered and logged in to see this image.]
kristjan91
kristjan91
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 240
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Aristogata Sat 16 Jan 2010 - 13:29

sherohet duke dashuruar dike tjeter
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie? Empty Re: Si sherohet nje zemer e vrar nga plag dashurie?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi