Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

+27
valtori
EMI
Gladiola
Anakonda
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Labja
dajti modh
Docteur
Arabela
enis
Selda
Daku
Maksi
Gjeto Gjetani
Moza
Elvira-
Elteme
Medina
Dua
Doktori
Sergio
kasperi
Ardii
pexha
WebMaster
remzi
31 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga remzi Thu 26 Aug 2010 - 7:14

First topic message reminder :

une kam rene ne dashuri dmth me kane pelqyer syte e saj edhe buzet qe gjithe kohen buzeqeshnin !!! ishin dy detaje qe bene te mundur dashurine
remzi
remzi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 58
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : studimeett

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Aug 2013 - 6:53

Kur behet fjale per te lexuar syte e nje femre, shumica e meshkujve jane analfabetë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga Anakonda Thu 19 Sep 2013 - 21:43

shum gjera tperbashkta un e ai edhe pse sillemi indiferent thell nvetvete ndjejm x njani tjetrin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga Alex Purple Mon 25 Nov 2013 - 13:05

se maj men

Alex Purple
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/11/2013
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Jan 2014 - 2:58

kemi shum tperbashketa andaj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga WebMaster Sat 4 Jan 2014 - 6:51

Nuk e  mbaj mend u plaka  tani une hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:13

plaka vet,e kisha vjehrren e re

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare? - Faqe 3 Empty Re: Cfare eshte dicka qe ju pelqeu tek personi me te cilin rate ne dashuri per here te pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi