Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mbyll syte... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mbyll syte... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur mbyll syte...

+40
Neta E
Arian 123
Anakonda
Aяtємιѕα
Maksi
EpiKada
Shkembi
Katniss
dajti modh
Arabela
Durrsaku
EMI
Aristogata
Endry
Amazone
CuN@BosS/
Anila
stralli
**Jeta**
Darius
leta
AniiSaa.!
Prada
Vig-ana
Gjumashja
Lolita
Elisaaa
Poeti Dhimbjes
aLbinna.
Alberti
Tonii
wendi2010
Ajo goca
Lot i derdhur
WebMaster
Ariel
Erza
Emona
kasperi
LaDescarada
44 posters

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:12

mendoj diten qe kaloi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:14

dicka me vjen ne mendje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:15

perqafoj jastekun nga frika Kur mbyll syte... 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:17

sdua tja di me per asnji
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:19

kur mbyll syte te ndiej prane kur i hap me zhdukesh Kur mbyll syte... 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:22

bie shi kur i hap del dielli
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga LaDescarada Fri 9 Jul 2010 - 10:11

qaj me zemer
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Fri 9 Jul 2010 - 10:25

kur mbylli syte dije se jame duke menduar per ty
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Emona Mon 12 Jul 2010 - 2:57

....Sdua ti hap me [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 2:59

e shikoj njonen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 4:12

sdua te zgjohem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Erza Mon 12 Jul 2010 - 4:28

flej
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Emona Mon 12 Jul 2010 - 4:44

...Qesh e qaji

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 5:34

dike sjell ne mendje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 6:36

... gjume..


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Jul 2010 - 6:40

ja fus gjumit vallai [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 6:51

kur mylli syt shof kete siper ne enderr 00027003 00027003
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 6:54

qesh me veten Kur mbyll syte... 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 6:55

kur mylli syt tham vall ku ka perfundu ajo ana :shock:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 6:56

kujtoj qe ky siper me kerkon Kur mbyll syte... 187992
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 6:58

mendoj vall ku do jesh :o
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 6:59

mundohem te te flas po larg je Kur mbyll syte... 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:02

kur mbylli syt tham vall gjith shoqerin teme a do ta gjej
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 7:03

mendoj dicka te bukur per relax
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:06

kur myll syt me kujtohi ju shoqet e mija qe jeni ne ket forum
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 7:07

mundohem te qetesohem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:12

kur myl syt mundohem te harroj te shkuaren :( :( :(
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 7:13

fle e jeta vazhdon Kur mbyll syte... Icon_wink
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:14

kur myll syt them pse ashtu????????
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Erza Mon 12 Jul 2010 - 7:15

Mendoj per ate qe esht online
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:16

kur mylli syt tham vadh erza e vjeter esht kjo
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 7:16

marr force per te perballuar kete bote te rreme
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 12 Jul 2010 - 7:18

kur mylli syt mendoj per zemren time
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 7:19

kujtimet te sillen neper mendje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 8:16

nuk shoh
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga LaDescarada Mon 12 Jul 2010 - 10:16

kur mbylli syte me qetsohet trupi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga wendi2010 Mon 12 Jul 2010 - 10:58

enderroj Njonin tim
wendi2010
wendi2010
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne boten time
Postime Postime : 158
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/01/2010
Hobi Hobi : studente ..balet letersi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga LaDescarada Mon 12 Jul 2010 - 11:02

enderroj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jul 2010 - 11:25

HARROJ
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga LaDescarada Mon 12 Jul 2010 - 11:29

shpresoj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi