Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mbyll syte... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mbyll syte... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur mbyll syte...

+40
Neta E
Arian 123
Anakonda
Aяtємιѕα
Maksi
EpiKada
Shkembi
Katniss
dajti modh
Arabela
Durrsaku
EMI
Aristogata
Endry
Amazone
CuN@BosS/
Anila
stralli
**Jeta**
Darius
leta
AniiSaa.!
Prada
Vig-ana
Gjumashja
Lolita
Elisaaa
Poeti Dhimbjes
aLbinna.
Alberti
Tonii
wendi2010
Ajo goca
Lot i derdhur
WebMaster
Ariel
Erza
Emona
kasperi
LaDescarada
44 posters

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Jul 2010 - 8:12

First topic message reminder :

mendoj diten qe kaloi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 10:12

asgje nuk shoh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vig-ana Wed 28 Jul 2010 - 10:13

e shoh anenn me qiriun ndezur
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Emona Wed 28 Jul 2010 - 10:14

Mbylli syt te mos shoh mungesen e dikut

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Wed 28 Jul 2010 - 10:44

kur mbyll syte me kujtohesh duke qeshur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 10:46

edhe lutem ndonjehere Kur mbyll syte... - Faqe 3 262721
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vig-ana Wed 28 Jul 2010 - 10:46

mendoj se zoti do kete meshir per njerzit e tij
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 11:01

mendoj mire qe te zgjohem te nesermen me optimiste Kur mbyll syte... - Faqe 3 Icon_wink
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vig-ana Wed 28 Jul 2010 - 11:12

me duket se vertet dashurin time e kam ne krahet e mi
Vig-ana
Vig-ana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1365
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 12:03

rrehatohem ohhhh e perhapem ne ter shtratin Kur mbyll syte... - Faqe 3 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 28 Jul 2010 - 13:37

Kur mbyll syte, me shfaqet i yti portret i bukur...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Wed 28 Jul 2010 - 20:12

kam frike nga erresira
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:14

..hap perseri.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga aLbinna. Wed 28 Jul 2010 - 23:47

Flejj :P
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:48

Kur mbyll syt si hap me.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Prada Wed 28 Jul 2010 - 23:48

nuk shoh azgjë
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Alberti Wed 28 Jul 2010 - 23:49

..behet terr.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Ajo goca Thu 29 Jul 2010 - 0:11

shoh dike
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga AniiSaa.! Thu 29 Jul 2010 - 0:31

Kur mbyll syyt me paraftyrohesh tii (R)..?
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Alberti Thu 29 Jul 2010 - 12:06

..fle gjum.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Thu 29 Jul 2010 - 13:35

kam frike nga erresira e mbulohem me carcaf
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga AniiSaa.! Thu 29 Jul 2010 - 21:32

Kur mbyll syyt , mbyllii edhe tii..
AniiSaa.!
AniiSaa.!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NëR HiiJee..??
Postime Postime : 1295
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/07/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Alberti Fri 30 Jul 2010 - 1:43

..me shfaqesh ti.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Wed 11 Aug 2010 - 9:09

kur mbylle syte me kujtohen postimet e tua
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Aug 2010 - 9:23

Mendoj shum edhe hesht
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga leta Wed 11 Aug 2010 - 9:27

kur mbyll syte me kujtohesh ti...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Wed 11 Aug 2010 - 9:32

kur mbylle syte me rrah zemra me shume per ty
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Darius Mon 22 Nov 2010 - 8:14

Kur mbyll syte flej gjume
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Nov 2010 - 8:16

,,imagjinoj gjerat qe nuk i kam por i dua geeegge hooohoo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga WebMaster Mon 22 Nov 2010 - 8:20

Mendoj te kaluaren edhe derdh vetem lot :qajjjjjj: sepse zoti nuk lejoi qe te jetonin me gjate dy njerezit qe per mua ishin e gjith jeta ime ... Babain tim edhe ish te fejuarin tim :qajjjjjj: :qajjjjjj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga **Jeta** Mon 22 Nov 2010 - 8:34

Mundohem te kthej kohen prapa,por kur hap syt shof cdo gje ndryshe nga e kaluara....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga leta Mon 22 Nov 2010 - 9:22

.....me kujtohen disa postime tuaja ....
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Mon 22 Nov 2010 - 15:24

kur mbylle syte me duket zi para syve dhe me shkon mendja te ti
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Mon 22 Nov 2010 - 19:41

mendoj veten si moderatore tani mireseerdheet mireseerdheet [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga stralli Tue 23 Nov 2010 - 0:42

.....shoh lotët,mjerimin dhe varfërin e njerzëve,shoh jetën e rëndë dhe fatkeqësitë e popullit tim.

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Nov 2010 - 1:14

shoh vetem time dhe shoqet duke vajtur per gorrica [smile_1] [smile_1] [smile_1] 00027003 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Anila Tue 23 Nov 2010 - 4:00

kur mbyll syt me shfaqet hija e nje personi ce se kam pare kurr...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 23 Nov 2010 - 5:58

... truri niset per fluturim.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Anila Tue 23 Nov 2010 - 6:07

ndjej aromen e nje personi ce me mungon...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga kasperi Tue 23 Nov 2010 - 6:09

kur mbylli syte,me zgjohen lloj lloj kujtimesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Vizitor Tue 23 Nov 2010 - 6:16

meditoj me veten time
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mbyll syte... - Faqe 3 Empty Re: Kur mbyll syte...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi