Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

+11
Doktori
Neta E
**Jeta**
krushku
gorgona
Lot i derdhur
T_o_n_i
rifati
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
15 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Jul 2009 - 3:36

First topic message reminder :

Shpesh here ne i kontrollojme telefonat njeri-tjetrit, si mendoni ju eshte gabim apo jo?mendimi im eshte ky

Nese e humbi besimin do ti them lamtumire dhe nuk kam nevoj qe te ia kontrolloje telefonin,po nese deshiron te ma kontrolloje tel.nese nuk ndihem fajtor,e ka te drejten ta kontrolloj nese dyshon,pasi qe nuk jemi te njejte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Doktori Sat 24 Apr 2010 - 9:37

nse i beson nuk ke pse ja kontrollon
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Lolita Thu 29 Apr 2010 - 0:34

mir e ka qelluar doktori
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Prada Tue 8 Feb 2011 - 12:37

te drejt ka por dikush e bën ket dikush jo mvaret edhe nga besimi qe kan me njeri tjetrin
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Albert Tue 8 Feb 2011 - 12:42

ku ka besim sot po kuntrollloheni
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 0:31

Nese un nuk kam asgje te fshehur ska problem le ta kontrolloj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:56

Nuk eshte e drejte te shikohet privatesia e tjetrit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? - Faqe 2 Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi