Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

+67
Neta E
valtori
Xhan
Arian 123
V-I-P
il conte
mister.albania
Samuela
Labja
Daku
Next
Anakonda
e panjohura
Klio
EMI
pishtimi
*Sweety*
Alisa
chaos
Єямєℓiиdå
Dori_sweet
FjoollaaH
esmerina
Space
T_o_n_i
Arabela
Maksi
Durrsaku
Docteur
jona_shk
Yll Qielli
Amazone
Korabi AL
CuN@BosS/
Gjeto Gjetani
Ajo goca
bobi 10
Shaban Cakolli
leta
Gjumashja
zymer
Golden
Roksana
Leo_uk
Prada
Naki
Arush
anna_uk
pexha
Elisaaa
Darius
Edi7
/:UserCode"
Yulia
Dua
Alberti
kasperi
Poeti Dhimbjes
Binni
xhoni_bravo
Bukurosh-Djal
LaDescarada
Aristogata
**Jeta**
Emona
Dita
WebMaster
71 posters

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Mar 2010 - 9:10

First topic message reminder :

opaaaaaaaaaaaaaaaa dridhe like dridhe hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 11:15

Klea shkruajti:Hahaha cuna he ore ku e keni futur koken amon plasrt duke bredh ne forume hahaha Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568
leni te shkretet sa ti dali nje e hajrit...keto te cojn te burimi e ta len shtemen pa mbushur mi... Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Arian 123 Wed 19 Dec 2012 - 11:17

Mendime paskeni ju?Ne jemi shuem te urte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Dec 2012 - 11:20

Ailin shkruajti:
Klea shkruajti:Hahaha cuna he ore ku e keni futur koken amon plasrt duke bredh ne forume hahaha Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568
leni te shkretet sa ti dali nje e hajrit...keto te cojn te burimi e ta len shtemen pa mbushur mi... Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568

hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga fioll Tue 1 Jan 2013 - 18:31

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 G3ldsrkyibn
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 05mnapdtx34Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 580132_386197758095080_1585234873_n
Mos u ankoni ka per te gjith beni Zgjidhjen vetem
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga bekimi Fri 4 Jan 2013 - 7:08

pershendetje forumi

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Malsori Fri 4 Jan 2013 - 7:10

pershendetje Fioll
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Xhan Fri 4 Jan 2013 - 7:31

edhe un po ju pershendes gjith çunat ktu qe jeni ,,,se sa per me pi pasnit mjaftushem ..se fioll ju paska pru pije sa dush ,,e nga un kush qka don kerkone se taze ju bie te fresketa ... HUGO
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Malsori Fri 4 Jan 2013 - 7:33

Flm xhan me pi kemi boll na sjell nje Pite te bejm nje jete me te mir ne qunat Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 3784912568
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Arian 123 Fri 4 Jan 2013 - 7:35

Mire porosite Malesor po edhe kos te lutem.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga valtori Fri 4 Jan 2013 - 7:36

fioll shkruajti:Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 G3ldsrkyibn
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 05mnapdtx34Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 580132_386197758095080_1585234873_n
Mos u ankoni ka per te gjith beni Zgjidhjen vetem

bravo fioll e paska zemren te madhe juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 2:50

Pershendetje per gjith djemt e forumit..
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 293267_490814044265488_1275483146_n
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sun 6 Jan 2013 - 21:50

fioll shkruajti:Pershendetje per gjith djemt e forumit..
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 293267_490814044265488_1275483146_n
Un po rri qetu dhe mos te me vije askush hahahahahahahahhaha dhe ni COLA ZERO mundesisht, Fioll qu mos prit me te than se kur te tham qona e mar vet gagagagagag pershendetje speciale für dich
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga fioll Mon 15 Apr 2013 - 2:43

Bukurosh-Djal shkruajti:
fioll shkruajti:Pershendetje per gjith djemt e forumit..
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 293267_490814044265488_1275483146_n
Un po rri qetu dhe mos te me vije askush hahahahahahahahhaha dhe ni COLA ZERO mundesisht, Fioll qu mos prit me te than se kur te tham qona e mar vet gagagagagag pershendetje speciale für dich
Happy Happy
Vllaqko im ti e di se veq sa pe qel gojen e di un se qka do me than ty :P e mos u lodh se ta bje dada ti r.l.x..
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:25


Prsh Kalofshi Sa Me Bukur.....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 12 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi