Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia, asnje prove per demonstraten People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Policia, asnje prove per demonstraten People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policia, asnje prove per demonstraten

Shko poshtë

Policia, asnje prove per demonstraten Empty Policia, asnje prove per demonstraten

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Mar 2011 - 12:24

“Shkrihen” akujt mes policisë dhe prokurorisë për hetimet e 21 janarit, ngjarje e cila trazoi sistemin e drejtësisë shqiptare, madje institucionet u vunë kundër njëra-tjetrës, duke mos zbatuar urdhra dhe vendime.
Kryeprokurori i Tiranës, Sokol Malaj, ka pritur dje në një takim drejtorin e Policisë së Tiranës, Sajmir Muço, si dhe oficerët e policisë që janë marrë me ngjarjet gjatë dhe pas 21 janarit.

Tema e takimit ka qenë shkëmbimi i informacioneve për këtë ngjarje, ndërsa janë lënë edhe detyra konkrete nga secila palë për zbardhjen e ngjarjes së rëndë. Megjithëse kanë kaluar 42 ditë nga 21 janari, Policia e Shtetit është kujtuar më në fund t’i bindet prokurorisë dhe të bashkëpunojë për hetimet, të cilat duhet thënë se janë penguar nga policia dhe Garda e Republikës.

Takimi ka zgjatur rreth 60 minuta dhe palët kanë diskutuar për zgjidhjen e ngërçit. Grupi hetimor i prokurorisë ka qenë i prerë se urdhrat e saj duhen zbatuar nga policia, ndërsa këta të fundit deklaruan se do të zbatojnë ligjin.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi