Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilltari i Pacollit: Familja e Presidentit ka marrë kërcënime për jetën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilltari i Pacollit: Familja e Presidentit ka marrë kërcënime për jetën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këshilltari i Pacollit: Familja e Presidentit ka marrë kërcënime për jetën

Shko poshtë

Këshilltari i Pacollit: Familja e Presidentit ka marrë kërcënime për jetën Empty Këshilltari i Pacollit: Familja e Presidentit ka marrë kërcënime për jetën

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Mar 2011 - 4:39

Këshilltari i presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli, shtetasi Arbër Geci, duke komentuar alarmin e rrejshëm për vendosje të bombës në rezidencën e Presidentit, ka thënë se ky akt është në kuadër të një presioni të jashtëzakonshëm që po ushtrohet ndaj familjes së Shefit të Shtetit.
Sipas tij, kohët e fundit Presidenti ka marrë kërcënime të shumta. Kërcënime, thotë ai, ka pasur edhe ndaj familjes presidenciale në Lugano.
Arbër Geci, Këshilltar politik i Presidentit, e sheh si presion ndaj Behgjet Pacollit alarmin e rrejshëm për vendosje të bombës në shtëpinë e tij.

“Presidenca e dënon si një akt të shëmtuar ndaj një institucioni të lartë të Shtetit siç është Presidenca e Shtetit dhe konkretisht ndaj shtëpisë së z. Pacolli. Vlerësojmë se sulmet dhe kërcënimet e tilla ndaj Presidentit vinë si rrjedhojë e një fushatë të egër dhe të pandershme, një fushate shpifëse që është zhvilluar ndaj z. Pacolli nga disa media në Kosovë”, ka thënë Geci, për Express.
Ai i bën përgjegjës mediat, për siç thotë, shpifjet që po plasojnë në opinion.
“Konsiderojmë se shpifjet që janë bërë ndaj personalitetit dhe integritetit të Behgjet Pacollit kanë sjellë në këtë pozicion që z. Pacolli të jetë i kërcënuar, jo vetëm në rastin e fundit, por edhe në raste të tjera, qoftë përmes sms apo formave të ndryshme”, ka thënë ai.
“Kjo nuk i bënë nder askujt, por konsiderojmë se fajtori kryesorë për këtë është fushat e egër dhe e pandershme ndaj z. Pacolli nga mediat e caktuara. Ky nuk është kërcënimi i parë ndaj z. Pacolli, por kohëve të fundit ka pasur kërcënime apo presione edhe ndaj familjes së Presidentit Pacolli edhe në Lugano të Zvicrës. Edhe familja është nën presionin e sulmeve shumë të mëdha të njerëzve që dirigjohen nga mediat e caktuara në Kosovës”, ka shtuar ai.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi