Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidhje e nje Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zgjidhje e nje Dashurie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zgjidhje e nje Dashurie

3 posters

Shko poshtë

Zgjidhje e nje Dashurie Empty Zgjidhje e nje Dashurie

Mesazh nga WebMaster Tue 22 Mar 2011 - 10:14

Eshte nej cift duhen jasht mase po qe diten qe kur jan njohur deri tani ata zihen perdite edhe pernot ..doja tju merja nje mendim
Ai cuni e ofendon jasht mase kete vajzen pastaj ai pendohet edhe i kerkon ndjese asaj edhe i thote te dua po prap ne mendjen e keti ka shum dyshime per ate perseri fillon me ofendime edhe perdite ka te njejtin ritem ..Vall duhet te mbaroj kjo histori

ju si mendoni
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidhje e nje Dashurie Empty Re: Zgjidhje e nje Dashurie

Mesazh nga Selda Tue 22 Mar 2011 - 10:16

per menimin e Seldes asht vone qe ska dhane hala kepucet ne dore atij robi se nuk asht jeta me ofenime e gjana te njashme pranaj ma mire nji fun me dhimje sesa nji dhimje pafun
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidhje e nje Dashurie Empty Re: Zgjidhje e nje Dashurie

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:53

Un kesaj i them xhelozi dhe jo dashuri e sinqerte,mesa duket qendrojne me njeri-tjetrin nga halli se skane cte bejne.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zgjidhje e nje Dashurie Empty Re: Zgjidhje e nje Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi