Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dorëzohet shqiptari që plagosi italianin se i ngacmonte motrën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dorëzohet shqiptari që plagosi italianin se i ngacmonte motrën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dorëzohet shqiptari që plagosi italianin se i ngacmonte motrën

Shko poshtë

Dorëzohet shqiptari që plagosi italianin se i ngacmonte motrën Empty Dorëzohet shqiptari që plagosi italianin se i ngacmonte motrën

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Apr 2011 - 4:11

Sanremo, 3 prill, NOA – Artur Tataveshi është dorëzuar vet në polici pas plagosjes që i bëri drejtorit të një supermarketi në qytetin e Sanremos në Itali. Ngjarja që ndodhi një javë më parë, solli reagime në opinion për motivet e saj. 34-vjeçari Tataveshi qëlloi me pistoletë 50-vjeçarin Mario Marconetto, pas debateve që ata bënë brenda në supermarket.
Sipas Tataveshit, grindja me italianin ka ardhur pasi ky i fundit i kishte ngacmuar motrën. Në debat e sipër ai ka nxjerrë pistoletën dhe e ka qëlluar 50-vjeçarin.
Pas dy ditësh kërkimesh, Tataveshi është dorëzuar vet në polici duke dhënë dhe sqarime për ngjarjen. Dje ai ka deklaruar gjatë marrjes në pyetje se nuk ka pasur si qëllim që ta vriste 50-vjeçarin, por vetëm të trembte atë.
Tataveshi është shprehur se plumbi nga pistoleta ka dal pa dashje. Ndërkohë 50-vjeçari italian është plagosur në bark dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetën.
Pas dorëzimit, 34-vjeçari është futur në burgun e “Valle Armea” në qytetin e Sanremos. Ndërkohë avokati i Fabrizio Spigarelli ka mbrojtur dëshminë e shqiptarit dhe ka thënë se ky do të jetë dhe versioni në procesin gjyqësor.
a.k/NOA
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi