Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë

2 posters

Shko poshtë

Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë  Empty Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë

Mesazh nga Emona Sun 22 May 2011 - 23:39

Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë  22-shwarz_2205111250_4- Aktorja Jane Seymour pohon se ish-guvernatori i Kalifornisë ka të paktën edhe dy fëmijë jashtëmartesorë, të cilët i fsheh.
Zbulimi i pabesueshëm se Schwarzenegger ka djalin jashtëmartesor Joseph (14), fryt i aferës së dashurisë me ndihmës shtëpiaken Mildrad Ben, ka shkatërruar martesën e tij me Maria Shriver.
Por, ky nuk është fundi i skandaleve. Aktorja Jane Seymour, e cila qëndron në të njëjtët rrethe shoqërore si çifti, ka deklaruar për CNN se nuk është e habitur për prishjen e martesës së tyre.
“Ai siç duket nuk është përpjekur të fshehë aferat e tij, madje edhe para se bota të kuptojë për ta. Dhe sipas asaj që kam dëgjuar, do të ketë edhe shumë sekrete që do të dalin në publik. Kam dëgjuar se ka të paktën edhe dy fëmijë me persona që unë i njoh shumë mirë”, ka thënë Seymour.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë  Empty Re: Schwarzenegger ka edhe dy fëmijë jashtëmartesorë

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:12

e habitshme;tani nga fundi i nxjerrin keta sekretet e tyre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi