Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Duash po ke frike te shprehesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Duash po ke frike te shprehesh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te Duash po ke frike te shprehesh

5 posters

Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga WebMaster Fri 10 Jun 2011 - 22:22

Shpesh here e kemi te veshtire te shprehim ndjenjiat qe kemi per njeriun qe duam por motivi te frenon se mbase gabon se si shprehesh apo mbase e kemi te veshtire te duam sepse nga lendimet qe marim nuk mundemi te kemi besim tek ai apo ajo ..Ju ka ndodhur te ndjeni edhe mos te shpreheni ne menyre te plote ..edhe qa duhet bere ne kete rast ..

Ju si mendoni ..diskutim te kendshem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Durrsaku Fri 10 Jun 2011 - 22:52

jo une per vete skam frike ti shpreh dashurine dikujt mjafton mos ta marre vesh gruaja ime qesh
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Docteur Fri 10 Jun 2011 - 23:19

te duash por ke frike te shprehesh hmmm kjo gje eshte frenimi i kenaqesise tende asgje me shume.
Nje gje tju them jeta eshte e tille plot beteja dhe cdo beteje seshte e thene te fitohet,ne nje lufte luftojne ato qe jane trima dhe skane frike pse vdesin sepse luftojne per nje gje per vendin e tyre lirine e tyre.kurse ne dashuri dashurojne ato qe duan dashurine sepse skane frike dhe ns gabojne sepse po kerkojne ate gje qe u mungon. Shume njerez sot ne jete madhore jane jo te kenaqur arsyja sepse e jetojne jeten e tyre me frike,ns do nje gje hec perpara ske pse te kesh frike sepse ns dikushi te kerkon dashuri dhe ti ke frike tja japesh atehere ti e humbe
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Arabela Fri 10 Jun 2011 - 23:23

frika ne raste raste eshte e arsyetuar,,,,
po jam me e bindur se asnjehere ne logjiken e shpjegimit te psikologu_wolf,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Docteur Fri 10 Jun 2011 - 23:32

arabela une te thashe qa mendoj dhe jo qa logjikojme sepse kemi frike te dashurojme per arsye sepse dashuria do jete jetshkurte ske besim tek personi apo ku di une,por ok jam dakort qe sduhet dashuru cdo njeri qe ti takon,dmth shkurt muhabeti dashuria vjen vete nuk ke pse te kesh frike njeriu duhet me qene i pergatitur ne dy aspekte edhe ne humbje dhe ne fitore po te ishin gjerat kaq te thjeshta bota do ishte ndryshe
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:45

E dua,por kam frike tia shpreh pasi ai do te tallet me ndjenjat e mia.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Duash po ke frike te shprehesh Empty Re: Te Duash po ke frike te shprehesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi