Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mjekimi i karakterit të keq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mjekimi i karakterit të keq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mjekimi i karakterit të keq

2 posters

Shko poshtë

Mjekimi i karakterit të keq Empty Mjekimi i karakterit të keq

Mesazh nga WebMaster Wed 15 Jun 2011 - 22:37

Një njeri që fati e ka sprovuar me ndjenjën e mendjemadhësisë, le të mendojë për mangësitë e veta! Nëse është krenar për virtytet e veta, le të kërkojë pikat e dobëta të karakterit.

Nëse nuk arrin ti shohë fare mangësitë e veta, duke menduar se nuk ka asnjë të metë, le ta dijë se kjo do të jetë fatkeqësia e tij përgjithmonë, se ai është njeri më i mbushur me të meta, se ai është njeri me të metat më të mëdha dhe me perceptimin më të dobët. Pikësëpari, ai ka mendje të dobët dhe është injorant. Nuk ka mangësi të më rëndë sesa këto të dyja, sepse i mençuri është ai njeri që arrin ti dallojë të metat e veta, lufton kundër tyre dhe përpiqet ti mposhtë ato. Kurse idiot është ai që nuk i di të metat e vetvetes, ose për shkak se ka dije e mprehtësi të mangët dhe mendim të dobët, ose ngaqë mendon se të metat e tij janë cilësi të mira. Kjo është e meta më e keqe në faqe të dheut.

Edhe sa te meta ka njeriu ...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mjekimi i karakterit të keq Empty Re: Mjekimi i karakterit të keq

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 7:33

Mjekimi i karakterit te keq eshte dhuna dhe ofendimet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi