Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

+19
Darius
EpiKada
Erii
Labja
Kejla_mezemer
Єямєℓiиdå
Emona
Next
Durrsaku
Klio
Anakonda
Shkembi
Aяtємιѕα
EMI
CuN@BosS/
Maksi
Arabela
kasperi
WebMaster
23 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 0:39

First topic message reminder :

Mendoj se dinë të dashurojnë, dashurojnë ndoshta me tërë forcën e tyre, por shpesh herë dështojnë në mënyrën se si e transmetojnë këtë ndjenjë. Shumë prej tyre vuajnë nga komplekse, ekzistenca e të cilave në shumë vende perëndimore nuk njihet më. Shpeshherë ata e shohin veten si një racë “superiore”.


Mendimi juaj???
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:14

skam arrit ne ate faze,keshtu qe ste jap dot pergjigje

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 14:16

Seshte nevoja te arrish por flasin faktet qe po i shohim te gjithe
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:17

faktet flasin per te dyja kahet

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 14:21

Po te flasim per femrat eshte ndryshe,femra rritet shume me ndryshe nga ju e eshte e kufizuar ne kete aspekt...shumica nuk dine sepse ashtu na kan rritur e kjo seshte per turp por qe me vite dale nga dale po mesojne e kopjojne nga te huajt ta shohin ate me nje tjeter sy,ne menyre me te bukur e te jene me te hapur ndaj saj...por akoma rrenjesisht kemi mbet fanatik e preh e kultures e traditave te vjetra te vendit tone te cilat ndikojne shume e dalin ne pah..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:29

na fute ne te thella moj vajze...do fillojme te bejme leksione,pastaj ndizen debatet e smer fund kollaj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 14:36

OO nuk dini po rri urte tani se po me mbyllen e syte e sdi cfare shkruaj ahahah....se pari dashuria eshte art me vete djale e ne shume pak e njohim artin per mos then se njohim fare se dyti jeni te ashper,te ftohte,shpesh e te ndrojtur te turpshem nuk para shfaqeni lehte..varet nga mashkulli e karakteri i tij por pergjithesisht Shqiptari nuk di te dashuroje ska arrit ende ne ate nivel...Mendo pak se per shoqerine shqiptare te flasesh per dashurine akoma quhet nje tabu me vete pa le pastaj qe shohim mos thone dot as fjalen seks por ta permendin ate si nje lloj turpi si (s.....) my good ne 2012 jemi ku eshte pare e degjuar kjo :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:44

hahahaha po me jep leksione mua,se keshtu duket ajo qe ke postuar me larte...degjo moj vajze,fjala dashuri eshte shume e gjere....por po ta them me pak fjale...vet trupi e thith per tu bere nje me te dhe hapi tjeter eshte perceptimi qe ne i japim asaj...................

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 14:48

Nuk ishin leksione se sjam ketu te mesoj dashurine ty pasi me mjafton te merem me shume me veten e ate cka bej une por tek perceptimi qe thua shumica sja din as kuptimin kesaj fjale....e jo me dashurise e si percillet apo perceptohet ajo :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:51

kur te takohemi flasim per perceptimin...lere fare kete tem

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 14:53

Te takohemi...!!! :[HuH]: pse mo ca do zgjedhim apo hasmerine e Grekut me Shqiptarin :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:56

jo do zgjidhim ceshtjen e gjiri..t persik ose mezin e shqiperise :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:00

Sdu takim se smarr pyke hic nga persiku une.....do lodhem kot e spo nisem fare me mire :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:02

po mire lene persikun menjan e merremi me gjirin :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:03

Prit te zgjedhim mezin njehere se ka rradhen :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:06

celebrate005 per te vajt ke mezi,cilen ane te gadishullit te marrim,ate majtas apo ate djathtas celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:10

Asnjerin,,,,bjeri shkurt e drejt rruges te hysh direkt ne mez qe mos humbesh energjine nga anet e tjera te gadishullit djale dhe e le mezin menjan pastaj :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:12

duhet nje eksplorim me pare,per te marr me shume energji qe te perfundoje eksplorimi ne mes

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:15

Eksplorimi ndodh nga anet e jo ne mez Mo Shkembi,,te jap leksione une tani :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:17

po ate thashe pak me larte,lexoje me kujdes

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:21

Shkembi shkruajti:duhet nje eksplorim me pare,per te marr me shume energji qe te perfundoje eksplorimi ne mes

Nuk perfundon ne mez por mezi eshte urra lidhese per te eksploruar dy anet e gadishullit 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:23

Shkembi shkruajti:duhet nje eksplorim me pare,per te marr me shume energji qe te perfundoje eksplorimi ne mes
nqs ti arrin te vesh I-ne ne fund beje,une se vendos dot se ska lidhje

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:27

Kush eshte l-ja apo g-ja tani.... :541221: :541221: pika G nuk ekziston thane shkencetaret ne studimin e fundit per L-ne skam degjuar gje se njoh :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:31

duhen disa diagonale per ta kuptuar...po je larg e sta them dot

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 15:35

Me mire se e beme corbe temen e ashtu hahah neser do na i fshine postimet....hajt te shkuara njehere nga L-ja megjithse se kuptova :541221: Naten
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 15:37

here tjeter mbase e kupton,naten e mire

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jan 2012 - 2:26

Un per vete di
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë? - Faqe 3 Empty Re: A din meshkujt shqiptarë të dashurojnë?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi