Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, digjet banesa dykatëshe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Korçë, digjet banesa dykatëshe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korçë, digjet banesa dykatëshe

Shko poshtë

Korçë, digjet banesa dykatëshe Empty Korçë, digjet banesa dykatëshe

Mesazh nga Binni Wed 14 Sep 2011 - 20:38

Zjarri dogji plotësisht mbasditen e të mërkurës një banesa dykatëshe në lagjen numër 7 në qytetin e Korçës.
Burime zyrtare konfirmojnë se banesa i përket shtetasit Agron Azisllari, me profesion noter. Policia dhe dy mjete zjarrfikëse mbërritën në vendin e ngjarjes dhe u përpoqën të lokalizonin flakët, ndërsa janë rrezikuar edhe banesa të tjera përreth.
Flakët e zjarrit janë shuar plotësisht pas 30 minutash, ndërkohë që burime policore bëjnë me dije se janë djegur vetëm orenditë shtëpiake, pasi prej vitesh në këtë banesë nuk banonte njeri, pasi ishin larguar në emigracion, raportoi BW.
Grupi hetimor konfirmon se paraprakisht, si shkak i zjarrit dyshohet një shkëndijë elektrike, por nuk përjashtohen edhe pista të tjera. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi