Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX

Shko poshtë

Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX Empty Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 4:05

Dokumentacioni i njesise se inteligjences qe vepron ne kuader te misionit EULEX eshte shkaterruar i teri per shkak te nje zjarri qe ra ne ndertesen ku mbahej.
Ngjarja ka ndodhur javen e kaluar, por vetem sot eshte bere publike nga mediat kosovare, te cilat saktesojne se zjarri ka rene ne bazen e KFOR-it ne Film Siti, ku ndodheshin edhe dokumentat.

Sipas burimeve, ne dokumenta ka pasur te dhena dhe analiza te ndryshme mbi krimin e organizuar, biseda telefonike te transkriptuara dhe raporte financiare.

Megjithate, zedhenesja e EULEX ka reaguar duke deklaruar se misioni evropian ka sistemin e vet mbeshtetes dhe se asgje thelbesore nuk eshte humbur nga zjarri.

“Kjo gje nuk do te ndikoje ne aftesine e EULEX per te hetuar krimet serioze ne Kosove”, ka deklaruar zedhenesja Karin Lindhalm.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX Empty Re: Kosove, digjet dokumentacioni i EULEX

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 5:49

ky zjar ndodh pikrisht kur amerka dhe europa fillojn hulumtimet per krimin e organizuar.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi