Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

+2
Єямєℓiиdå
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Sep 2011 - 0:42

Pas takimit në prill të këtij viti, dy kryetarët e partive kryesore në Shqipëri janë bashkuar sërish. Këtë herë takimi ishte me rastin e 20 vjetorit të fondacionit "Friedrich Ebert".Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha duket se ka kërkuar të marrë "hak" për takimin e kaluar dhe ka kërkuar që të jetë ai i pari në fjalim ndryshe nga hera e shkuar ku kreu i opozitës foli i pari dhe më pas kërkoi të largohej pa mbaruar takim për shkak të një impenjimi elektoral.Por duket se kjo gjë i ka "kushtuar" shumë Berishës këtë herë pasi ishte Edi Rama ai që shfrytëzoi fjalën e Berishës për të bërë batutën e fundit. Kreu i qeverisë duke folur me superlativa për zhvillimin pozitiv në Shqipëri tha se vendin me ndihmën e partnerëve do arrijë të realizojë perspektivën për anëtarësim në BE.
"Rruga drejt integrimit nuk është e lehtë, por jemi të sigurt se do t'ia dalim mbanë për ta realizuar këtë projekt, me ndihmën e miqve tanë, pra Shqipëria, me një proces plotësisht të merituar, të bashkohet me Bashkimin Evropian, ashtu siç shqiptarët mendojnë dhe parashikojnë", tha Berisha.
Ndërsa kreu i opozitës, Edi Rama tha se Shqipëria po përballet me rrezikun e dështimit të përsëritur në aplikimin për statusin e kandidatit për në BE për shkak të dështimit për realizimin e zgjedhjeve me standarde.
Në fund Rama duke perifrazuar Berishë tha se "le të shpresojmë që kriza ekonomike të mos ndikojë në financimin që shteti gjerman i bën këtij fondacioni, se as nuk bëjmë dot gjë për ta ndihmuar në rast shkurtimi të fondeve. E thashë këtë se kam edhe hall mos shkon deri në Berlin fjala e Saliut që thotë se Shqipëria është sot ekonomia e dytë më e fortë në Evropë pas Gjermanisë! Do ishte vërtet punë dreqi".


Edituar për herë të fundit nga Klea në Fri 16 Sep 2011 - 21:10, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 15 Sep 2011 - 9:51

Sa shume i paskan rrotullu fjalet keto gazetat....ka marr fund Rama
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Daku Thu 15 Sep 2011 - 9:54

Nga e nxorre ket konkluzion ?
Per respektin ndaj jush spo te ngacmoj .

Por ti nuk duhet te shprehesh ne tema politike se ke konflikt interesi dhe ndikohesh ne opinion :)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 15 Sep 2011 - 10:06

Interes = HIC
Duke qene se e kam ndjek live kete takim...fjalet qe jane shkruar e ato qe jane thene nuk jane te njejta...kete desha me thene une.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Leo_uk Fri 16 Sep 2011 - 4:25

e paska pare live kjo... Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 1388203807 Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 1388203807 Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 1388203807 Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 1388203807 ku e pe te BBC? Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 1388203807
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Sep 2011 - 5:08

Pershendetje njehere e shoh se merni gjithmone vrulle kur flitet per Saliun doja te shpjegoja nje dicka jo per Ermelinden sepse Ermelinda mundet ta kete gjithcka Saliun po mua sma heq urretjen ndaj ti per mua ne jeten reale nese do kem fishekun e fundit e kam thene edhe e them gjithmone ati ja gjuaj ..Po ne kete teme nuk dua te kete keqkuptime sidomos me Anetaren sepse ajo ska te bej ajo jep opinionin e saj ..si gjith ne prandaj nuk dua provokime .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Tonii Fri 16 Sep 2011 - 11:45

nuk i jepet dora nje krimineli qe urdheroj shfarrosjen e popullates se jugut me aviacion, qe i grabiti paret popullit me firmat piramidale qe perndoqi atdhetaret e Kosoves i burgosi dhe i ekzekutoj, qe furnizoj Milloshevicin me naft i cili masakronte popullin e Bosnjes,
Saliu vrau 4 njerez te pafajshe qe faji me i madh qe ata ben ishte se ishin te varfer donin pun e nje jet me te mir per femijet e tyre,, e krimineli i vrau duke len femij jetim te cilet do rriten pa dashurin e babai
psudo demokrati nje njeri qe tjeter thot e tjeter ben
hiqet si i dashur si i meshirshem por ne nje sekond minut e cast e cjerr masken prej hipokriti e me krisma armesh gjoja nen pretekstin e nje shteti ligjor vret ne mes te bulevardit
ku eshte shteti i tij ligjot ku qendron , ne prapanic do te thosha une e askund tjeter, shikoni funksionaret e qeveris se tij, jan te mbushur plot hajduteri plot zullume a i kini par malet fushat detet e liqenet se si i gllaberojn kusaret, po kush gjeti rehatin nen petkun e hajduteris natyrisht qe do ta mbroj do te ligshtohet se rehati ju trazua nga e verteta, mos harroni o njerez te cilet shkoni e faleni ne kisha e xhamia apo ju te tjer qe nartyren e kini shtepin e prehjes shpirterore, se pasuri me e madhe e juaja eshte vec dy metra varr , te gjitha do ti humbisni
vec krimat do tju hane, e ne do te ken len vepra te mira per kte bot e popull te mos behen pishman se nuk vdes kurr ai qe atdheun e popullin e skaliti ne shpirt e jo ne fjal te braktisura ne qiellin gri te hipokrizis
Saliu per mua eshte nje Esat pash i dyte i cili meriton nje Avni te ri
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga dajti modh Fri 16 Sep 2011 - 18:58

ke fol tamon TONI.. brava brava brava ..
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Tonii Sat 17 Sep 2011 - 10:12

dajti modh shkruajti:ke fol tamon TONI.. Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 94251 Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 94251 Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve 94251 ..

dajt kam folur sic e ndjej nuk me ka ber ndonje te keqe mua apo familjes sime, por pupullit, fshat me fshat e qytet me qytet i ndau e i percau,
atje ku nena e polli atje vrerin nxorri ne gjak e coj tropojen kull me kull e coj vdekjen,
e mu kujtuan atdhetaret e Kosoves qe neper enderra shikoninte valvitej i lir flamuri ne shpit e tyre, u mblodhen nga ane e anes e pasurit i shkrin per atdhe por gjarperi nuk i la biruc me biruc i shetiti, atdhetarin Remzi Hoxhen e torturuan dhe e vrane kusaret e Saliut se kshtu ja donte muhabeti Beogradit, e sa te tjer u perndoqen e torturuan u quajten terrorist, kishin faj se donin atdheun,
e kur vellai i Berishes ( Milloshevici) i ktheu patkojnt nga qielli, Berisha i hodhi syt nga Athina, me pazare u mbush boll treqind e gjashtedhjet ditshi i qeveris se shkelqesis se tij, gjarperi don te japi token Arberore Helenisteve, po pazari do te prishet me siguri, kam shum shpres tek perendia se nuk do ta ket te gjat kusaria


Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga dajti modh Sat 17 Sep 2011 - 19:20

amon mos ma kujto lol se me kujtohet si sot 1997 kur ky hajvan desh futi ne lufte jugun me veriun ..ca do presesh nga nje ish sekretar partie [@@@@@@]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve Empty Re: Berisha dhe Rama refuzuan shtrëngimin e duarve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi