Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 8 e 19 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Apr 2012 - 4:16

Qe un i iki te vertetes hahaha gje qe nuk ben vaki kjo hahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:03

Jam nje cik smokxhije,po nuk jam interesaxhie.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Tue 17 Apr 2012 - 9:19

,, qe njerezve cdohere falju miresi edhe atehere kur te kthejne me te keq, se vjen nje dite dhe do t'a vret ndergjegjija.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Apr 2012 - 9:22

Qe lerja kohes gjithcka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Space Tue 17 Apr 2012 - 9:26

Qe ishe shkruar me dike ne fb po do te vras
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Apr 2012 - 9:28

Hahaha qyqa me ke ore je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 17:10

Kam mendu se ce cun shpie;dhe jo rrugac kojshie.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Apr 2012 - 5:48

Lepuri mendon se çdo sulm është përgatitur kundër tij.

Z.Lençi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 18 Apr 2012 - 17:21

Nese nuk fiton ke humbur;por nese nuk provon ke humb gjithsesi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Thu 19 Apr 2012 - 0:01

ne lidhje me gjyqin e breivik,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Apr 2012 - 21:34

Qe gjithcka ka nje fillim edhe nje Mbarim celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga T_o_n_i Thu 19 Apr 2012 - 22:28

qe te nisesh dite mire e te jesh me ne forme ...u dashka te besh sex cdo mengjes
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 0:56

se me 2012 permbyset bota.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Apr 2012 - 0:57

E kam lexuar edhe un po hajde besoj kesaj

Mund te mbyllim syte per te mos pare ate qe sduam te shohim..por smund te mbyllim zemren per te mos ndjere ate qe duam.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 1:49

se neser do jet koh e mire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Apr 2012 - 21:58

Bashkimi i Shqipërisë me Kosovën sa është një çështje e dy shteteve, aq është edhe çështje ndërkombëtare. Nuk besoj se dy shteteve tona po i lihet koha e duhur për të treguar se kanë aftësi të ndërtojnë shtet dhe institucione funksionale, e të mos ndërtojnë shoqëritë e tyre mbi bazën e korrupsionit”.
Kështu deklaroi të hënën deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Ben Blushi, njëkohësisht edhe anëtar i Kryesisë së kësaj partie. Deklaratat e tij janë bërë për Radio Televizionin e Kosovës, nga ku theksoi se nuk ka komb shqiptar dhe kosovar, por komb shqiptar, transmeton Starti.
Më tej, ai flet edhe për autoritarizmin, duke theksuar se këto sisteme po shfarosen në mbarë botën. “Për sa kohë demokracia si sistem po dominon hartën e planetit, duke shfarosur regjime autokratike, demokracia do të thotë se i përshtatet më shumë njerëzimit si sistem. Kjo rezultoi e vërtetë në vitin ‘91 edhe për ne dhe për Kosovën gjithashtu në vitin 1999”, u shpreh Blushi.
“Nëse vijmë në Shqipëri, Sali Berisha është i vetmi lider politi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 27 Apr 2012 - 7:03

Një fëmijë të cilit nuk i jepet asnjë detyrë apo përgjegjësi nga familja, në periudhën e fillimit të shkollës nuk do të dëshirojë të bëjë detyrat, nuk do të sistemojë dhomën dhe gjithnjë do të presë ndihmën e të tjerëve. E njëjta gjë është edhe për fëmijët që rriten në familje shumë autoritare, ku sundon disiplina e rreptë. Asgjë nuk ndryshon. Sepse tek fëmija nuk është zhvilluar aftësia e vetëvendosjes dhe zgjedhjes. Kur familja ushtron një presion shtypës dhe autoritar fëmija rritet pasiv, i heshtur dhe larg përgjegjësive. Familjet përpiqen të bëjnë më të mirën për fëmijët. Prandaj me kalimin e viteve, kur ky fëmijë rritet e ka shumë të vështirë të qëndrojë mbi këmbët e tij dhe nuk do të arrijë të vendosë vetë për asgjë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 27 Apr 2012 - 21:15

se se mo...............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Medina Sat 28 Apr 2012 - 11:19

Gjuha e Gocave.!!Kujdes :P
1).Nese nuk te kam telefonuar eshte sepse thjesht po pres qe te me telefonosh ti.!!
2).Nese jam me nerva dhe largohem nga ti me ndiq te lutem.!!
3).Nese te largoj e te shtyj me rrembe ne krahet e tu e me perqafo
4).Nese te injoroj po kerkoj vemendjen tende.!!
5).Kur te te them "Te urrej" me thuaj "Te dua".!!
6).Nese qaj me thuaj se mund te qaj ne krahet e tua.!!
7).Nese une heq dore me thuaj qe ti nuk do te heqesh kurre dore nga mua

Femrat jan shum te ngaterruara prandaj dhe djemt ne te shumtat e rasteve si kuptojn
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Alberti Sat 28 Apr 2012 - 11:49

..kan hap teme ne nje forum se kan dal i 1 prej forumeve hahahahahahhahahaha..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Apr 2012 - 18:19

Dashurojm per te jetuar,jetojm per te dashuruar.Ne te dyja rastet jemi te shkaterruar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 28 Apr 2012 - 19:24

Vetem per sot , dhe neser akoma… ngrihu shpejt. Buzeqesh. Harroji ndjenjat e fajit, mos shiko pas. Bej nje plan, beso ne vetvete. Shijo ate qe je. Prano njerezoren tende. Kerko ndihme, dhe prano ate qe te tjeret kane per te te dhene. Falendero. Ktheja njesoj menjehere dhe me kurajo. Prano ate qe nuk mund te ndryshosh. Ji I durueshem. Mbaj premtimet, ato te zemres tende. Mos mendo per te shkuaren .Jeto me dashuri çdo moment. Nderto nje te neserme me te mire. Hape zemren dhe eksploro shpirtin tend. Kujtohu mrekullite ndodhin. Buzeqesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 28 Apr 2012 - 23:11

Te jesh gjalle, nuk do te thote qe je duke jetuar.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 1:37

..se 1 maj erdhi hahah

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga An0nim Sun 29 Apr 2012 - 1:46

....ne shum raste....gjeja me e veshtir....te ndahesh nga dikush te cilin e do shum !!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 2:59

Arsyeja pse shkojn gocat ne lokal
10 % Per te pire Dicka
90 % Per ta lene status ne fb :P

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Medina Sun 29 Apr 2012 - 23:53

Aty ku fjalet e keqija i besojne dhe te mirat i quajne genjeshter!
Aty ku njerzit qeshin me dhimbjen e tjetrit!
Aty ku thashethemet jane ushqim per disa!
Aty ku nje dashuri shkelet me kembe, gjykohet, nuk pranohet!
Aty ku nuk ka tolerance, aty ku nuk kuptojne fjalen "Me fal" !
Aty ku te nxejne koken per nje gabim sa here tu jepet mundesia!
Aty ku kenaqsia eshte te shikojne dike poshte e me poshte!
Aty ku xhelozia arrin kulmin!
Aty ku lotojne sy qe meritojne buzqeshje t'pa numerta!
Aty ku thyhen zemrat e te rinjve nga arsye te qelbura!
DIKU ATY FATKEQSISHT JETOJ DHE UNE. :@:@
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Apr 2012 - 23:58

36. Një herë në vit shko në vëndet ku nuk ke qenë më parë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga An0nim Mon 30 Apr 2012 - 0:01

.....ne shum raste....gjeja me e veshtir....te ndahesh nga dikush te cilin e do shum
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Apr 2012 - 0:05

Juѕт٠ shkruajti:..kan hap teme ne nje forum se kan dal i 1 prej forumeve hahahahahahhahahaha..

je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Medina Mon 30 Apr 2012 - 2:24

Jam hy ma fell se fell,ne mendime terr po e kam,krejt mjegull para syve
spo shoh sen pergjigjje askund sun po gjej,Sjam ne gjendje me kuptu a
une jam lodh me jeten ?a jeta a lodhe me mu?Ne gjdo send ka hup kuptimi
ska shenja permisimi,po e shoh fundin me sy hala pa u kry fillimi,Spo
gjej mshir te ZOTI plot mshir, e mira ishe apstrakte se kund nuk paska
mir...Aeshte keq qeshtu per krejt? a veq po doket ne syt e mi, nese ky
eshte fundi botes ateher koka edhe fundi im
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 2:37

Nese nena ime buzeqesh,sprish pun nese dielli lind

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 3:52

Kush lexon shumë, medeomos bëhet i mençur ; kush punon shumë, medeomos bëhet i pasur ; kush kujdeset për higjienën, medeomos bëhet i lumtur. Ai që i plotëson të gjitha këto kondita, le të thotë se ka bërë me të vërtet jetë në botë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 6:21

...qe sot ishin merzit engjujt..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 6:23

je farewww Lexova diku qe heshtja eshte flori ne keto raste
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 2 May 2012 - 0:13

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 2 May 2012 - 6:01

Nëse nuk i përballon me mua kohët e vështira...Nuk meriton të jesh përkrah meje në kohë të mira...!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga An0nim Wed 2 May 2012 - 6:09

Thjeshtësia është një ndër gjërat më të vështira për t'u kopjuar...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 May 2012 - 10:15

Adhurojmë stabilitetin
Ndoshta kohë pas kohe pëlqejmë të jemi në lidhje me meshkuj të vështirë apo edhe të egër, e gjithë kjo shkaku i pasionit, por kur bëhet fjalë për zgjedhjen e atij të duhurit, zakonisht i kthehemi përgjegjësisë. Mu për këtë arsye meshkujt do duhej ta kontrollin temperamentin e tyre, ngase asnjë femër nuk dëshiron të martohet me një mashkull, i cili në çdo moment do ta shesë shtëpinë e tij dhe do ta blinte një kabriolet të kuq je farewww

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Thu 3 May 2012 - 10:17

Një profesor në fakultet nxori 500 Euro dhe pyeti studentët: “Kush e dëshiron këtë para?”Shumica e studentëve ngritën duart.

Profesori tha: “Do t’ia jap njërit nga ju, por pasi ta ndrydhi.Përsëri pyeti: “Kush e dëshiron këtë?”Duart përsëri u ngritën.”Por çfarë do të bëni nëse e bëj kështu?” E hodhi në tokë dhe filloi ta shkelë me këmbë, duke e njollosur, pastaj mori 500 Euron e ndrydhur, të përlyer, të shkelur dhe përsëri i pyeti :

“A e dëshiron përsëri dikush nga ju këtë 500 Euro?”Përsëri të gjithë ngritën duart.Atëherë profesori tha: “Mendoj se tani keni mësuar diçka të rëndësishme”. Çfarë do që bëra me këtë 500 Euro ju përsëri e dëshironi sepse nuk e ka humbur vlerën e saj, edhe pas ndrydhjes edhe pas shkeljes mbetet përsëri 500 Euro”

.Kështu edhe ne, ndonjëherë demoralizohemi, gjunjëzohemi, ndrydhemi për shkak të gabimeve, veprimeve të këqija, përvojave të ithta, vështirësive, dhe atëherë mendojmë se e kemi humbur vlerën tonë.Mos lejo që humbja e shpresës të fshijë ëndrrat tua.

Vlera e një gjëje është për sa ti e vlerëson, andaj për vete zgjidhe çmimin më të lartë…
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 8 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 19 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi