Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 12 e 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 23:43

koh e shkume tharrume;jugosllavi e skadume...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Wed 19 Sep 2012 - 8:04

Te dua,,edhe pse t'i s'me do
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 17:43

Mos me hidh ne ferr mos me hidh ne zjarr;mos me hidh ne det

sepse i dashur te du me tvertet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Wed 19 Sep 2012 - 22:49

Te Lutem me lere nje vend edhe mua qe t'jetoj ne zemren tende
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 23:33

po rikthehen serisht kohet e shkuara

po rikthehen serish gjerat e harruara]

po rikthehen serish emocionet e jetes

po rikthehen momentet kur tvij momenti se vertetes

po rikthehen serish ca mendime

qe jan fjal qe tfusin ntrishtime

ama po rikthehesh ti e jo un;

mos harro se ne ket bot nuk je ti i vetmi cun

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Thu 20 Sep 2012 - 0:58

Te pres aty ku me Le
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Americco Thu 20 Sep 2012 - 1:03

Kurr mos e ngatrro Personalitetin Tim me Sjelljen time Sepse personaliteti jam Une kurse Sjellja ime mvaret nga Ti
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Thu 20 Sep 2012 - 1:09

Ku je fshehur
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Sep 2012 - 4:29

nje nat te bukur blu un u zhyta ne syt e tu;por syt e tu te shndritshem si kristal;u zhyta thell e me nuk mund te dal

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Thu 20 Sep 2012 - 6:12

ndoshta e gabuar,shume na ka lenduar,,,por ajo ndjenje nuk duhet harruar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 20 Sep 2012 - 6:33

Me Fal .!!
Me Fal qe nuk te fal dote....
Me Fal qe u ndam kot....
Me Fal qe akoma lotoj....
Me Fal qe akoma te dashuroj....
Me Fal qe Zemra s'te harron....
Me Fal qe mendja s'te largon....
Me Fal qe te desha cmendurisht....
Me Fal qe ti ike nga un Gabimisht.....
Me Fal qe vuajta per ty Shpirterisht....

Me Fal qe te besova verberisht.....
Me Fal qe te ardhmen e mendova me ty....
Me Fal qe Fati s'paska qen per ne te dy....
Me Fal qe gjithmon vetem ty te kujtoj.....
Me Fal qe Foten tende çdo Dite e shikoj.....
Me Fal qe se di pse akoma te Dua.,,,
Me Fal por ti ishe i vecant per mua .!
Per ME Shum Poezi Behu Fan Tek -?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Sep 2012 - 17:26

jom munduar qe per ty mos te qaj e mos te vuaj;por nuk thokan se miku i zemres su beka i huaj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Thu 20 Sep 2012 - 23:43

Me fal qe hyra ne jeten tende papritmas
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Sep 2012 - 23:46

u ben ca dit pa tpa ty;por do vij ai moment kur do takoj;e te te them se marrzisht te dashuroj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Thu 20 Sep 2012 - 23:52

Me fal qe u bera trishtimi yt
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 20 Sep 2012 - 23:55

mka marr malli me tpa qoft edhe per slargu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 21 Sep 2012 - 7:53

Mos prit të nisen të tjerët me ty.
Të tjerët të mos nisen.
Çështje e tyre.
Ti mos u bëj prej tyre.
Ata kanë bindur veten se nisja apo mos nisja është njëlloj për ta!
Por kur të zgjohen, ti veçmë ke ikur. Nisja jote po jep fryte.
Ata, përtacët, të dëshpëruarit, do ta kenë edhe më të vështirë të
nisen, pasi duan të zënë hapin tënd. Dhe zhyten edhe më thellë në
dëshpërimin e tyre, kur e kuptojnë se n
uk mund ta arrijnë!
Siç nuk janë nisur, s'kanë për të të ndjekur. U duhet forcë e madhe.
Dhe atë s'e kërkojnë. Thjesht duan duke ndenjur të arrijnë atë që
arrihet duke ecur e përpjekur.
Ose të arrijnë sa hap e mbyll sytë! Urrejnë djersën, edhe lotin.
Jo, të vendosurit në rrugën e tyre, nuk presin. Janë të fuqishëm, besojnë dhe kuptojnë atë që bëjnë.
Dhe niset, qoftë edhe i vetëm!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Fri 21 Sep 2012 - 10:38

Mos e lejo egon të të bëjë të dorëzohesh ndaj dikujt që do të thoë shumë për ty ...!
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 21 Sep 2012 - 17:41

Gjum kaqm por ajo nuk me ze,dua te flej por ti nuk me le;imazhin tend ne sy e kam;te du shum e tkam shum xhan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Sep 2012 - 23:43

Nje piktori te mire i duhen kater gjera: nje zemer e bute, sy te mprehte, nje dore e lehte dhe nje enel gjithmone i paster.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Sun 23 Sep 2012 - 0:09

Dashuria eshte si gota, nese kujdesesh per te do e kesh me gjate. Nese te rreshet nga dora zemren ta djeg flak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Besa Mon 24 Sep 2012 - 10:12

Gabimi i disa prindërve,nuk është për faktin se nuk e përgatitën të ardhmen,për fëmijët e tyre...Por sepse nuk përgatitën fëmijët për të ardhmen e tyre .
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Mon 24 Sep 2012 - 17:34

Nese ndonje dit emrin tim ne pllaken e vorrit lexon;
mos u lodh te gjesh arsye E TRUNIN MOS E LODH;
IKA se pa ty mu duk jeta e kot;
sepse pa ty smuna me jetu dot..(te profili im)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Sep 2012 - 7:16

Te jesh ne humor nuk do te thote patjeter te
jesh i lumtur, nganjehere ke nevoje te qeshesh, te besh shaka, per te
mos ndjere se brenda ke deshire te qash.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Tue 25 Sep 2012 - 7:46

Në mes të natës po kërkoj dritë..?
Në mes të borës po kërkoj ngrohtësi..?
Në mes të dimrit po kërkoj veren..?
Në mes të zemrës tënde s’mund ta gjej vetën..?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Sep 2012 - 8:44

Jam e lumtur sepse kurre nuk kam gabuar ne zgjedhjen e personave prane meje......Jam e lumtur sepse gjithmone dashuria qe kam falur me eshte kthyer ne te njejten menyre....e lumtur qe kam njerez ne jeten time qe me falin vetem buzeqeshje, lumturi dhe deshiren per te jetuar.
Faleminderit qe ekzistoni.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arian 123 Sun 30 Sep 2012 - 10:22

Dashuria është e verbër, por shihet prej së largu.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Sun 30 Sep 2012 - 18:02

DashuRia Jo Nuk Ka Pamje TjeTer...Se Di Ku GabUam... Gabuam... Njeri Tjetrin Sa Shum E LendUam... LenduaM...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 9:00

Koha
me braktisi, permes lotesh me ndau nga ty. Me nje kujtim te sfilitur
arrita, te ndieja ftohtesin per ata sy. Qaj kur kujtoj lotin tend, kur
me dhimbje ecje i zhgenjyer. E marr me vete ne cdo vend, kurre s'kam per
t'a kthyer! Strukur ne deshperimin tim, humba cdo shprese te vjeter.
Mendoja se do te gjeja ne harrim duke te perkedhelur nje dor tjeter. U
ndam apo cfare? Nuk mund ta kuptoj. U pame per te fundit her apo
dashuria aty filloi....?!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Mon 15 Oct 2012 - 0:42

per nene e per bab u do digjem per moter e vlla gjak do jap

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Oct 2012 - 5:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Oct 2012 - 17:44

Personi qe kerkoni sa ra nga balllkoni(e nditar tim ma kishin shkrujt)pffffff

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 22 Oct 2012 - 6:07

Po shkruaj vetem per te per at qe me beri te besoj se nuk duhet te vdes
njeher jo ateher kur doja te vdisja ngase nuk kisha arsye te jetoj nuk
kisha asnje motiv , pastaj erdhi ai ashtu pa pritur si asnje me par me
beri per vete dhe me dha nje pjes te rinis se vet nje rini qe un e kisha
kaluar pak me par se ai me beri te besoj se akoma jam e bukur dhe ashtu
ndjehesha ne duart e tij derisa ledhatonte duart e mia ato duar te
njoma qe nuk ekishin prekur aske me par me preken mua ato buze qe sishin
puthur me pare me puthen mua ai ze i embel qe me thonte te dua e gjeti
diku te humbur shpirtin time dhe e beri te lumtur ai ze qe me thonte se
nuk jam e vetedijshme per bukurin time per bukurin e syve te mi ai vetem
ai me beri te jetoj dhe te heq dore nga vdekja qe ngadal po me bente
per vete dhe sonte vetem per te po shruaj per me te dashurin tim ngase e
dua dhe nuk kam turp ta pranoj edhe pse nuk do te jet imi asnjeher un
prap e dua dhe nje dit do ta le te lir ta zgjedh fetin e vet ngase un
nuk jam fati i tij feti im ka vdekur dhe un do mbetem vetem perseri ne
kerkim te vdekjes.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga mister.albania Mon 22 Oct 2012 - 6:15

ooo zot sa do te doja te te ndieja me pran, te me jepje mundesin te afrohesha pertej atij muri ironie qe ke vene perballe meje.
sa do te doja te silledhe me qete, me me pak nerva.
po une prap te dua, ndoshta zoti i bashkon nerezit jo pa qellim, jo qe mungon te un eshte tek ti, e ate qe ti se ke te ta jep un,
mbi te gjitha durimin.....
pak me shum DURIM.........................­.......
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Mon 22 Oct 2012 - 16:58

Eshte bukur te gjesh dike qe na sheh sikur te ishim gjithcka qe ai ka kerkuar!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Oct 2012 - 6:52

[You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Tue 23 Oct 2012 - 7:07

Mos mendo se për ty poezia ime ka marrë fund, sepse fundi nuk i vjen kurrë edhe nëse ty s’të takoj askund
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 24 Oct 2012 - 4:16

*Mos meno shume,asht ma mire kur nuk i din te tana pergjigjet!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 6:27

Unë nuk mbaj asnjeri me zor. Jo për arsye që nuk i kam përzemër dhe nuk i dua, aspak, madje i lejoj të tjerëve lirinë e zgjedhjes të më qëndrojnë afër ose të largohen nga unë sepse besoj që ata persona që të duan vërtetë janë aty me ty gjithmonë. Edhe kur ti nuk i kërkon asgjë."
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Wed 7 Nov 2012 - 9:50

Kurre se bej gabimin e te debatuarit me njerez per opinionet e te cileve nuk kam respekt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 12 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi