Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma gjumi - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma gjumi - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhoma gjumi

+3
dajti modh
WebMaster
Klio
7 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Dhoma gjumi

Mesazh nga Klio Sun 6 Nov 2011 - 5:12

First topic message reminder :

Dhoma gjumi - Faqe 2 294034_306201826059993_123082367705274_1422248_257030558_n
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Maksi Sun 6 Nov 2011 - 6:00

Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Dhoma gjumi - Faqe 2 294034_306201826059993_123082367705274_1422248_257030558_n
Dhoma gjumi - Faqe 2 3445224181
pa kurtina te bie dielli
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Arabela Sun 6 Nov 2011 - 6:04

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Dhoma gjumi - Faqe 2 294034_306201826059993_123082367705274_1422248_257030558_n
Dhoma gjumi - Faqe 2 3445224181
pa kurtina te bie dielli
nuk ankohem une,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Maksi Sun 6 Nov 2011 - 6:06

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Dhoma gjumi - Faqe 2 294034_306201826059993_123082367705274_1422248_257030558_n
Dhoma gjumi - Faqe 2 3445224181
rendesi ka qe eshte ne natyre te qete ashtu i e do ti
pa kurtina te bie dielli
nuk ankohem une,,
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Ariel Thu 10 Nov 2011 - 12:31

O zooot kshu do bej dhomen time ke shpia e re...kismet mas dy vitesh...
Fiksimi im tavanet e bukur dhe ndricimi i fshehur...

Dhoma gjumi - Faqe 2 Bedroom-designs-modern
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Ariel Thu 10 Nov 2011 - 12:42

OMG per cunin..

Dhoma gjumi - Faqe 2 Modern-Interior-Bedroom-at-the-Hard-Rock-Hotel-Las-Vegas-by-Chemical-Spaces-3
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Ariel Thu 10 Nov 2011 - 12:50

Dhoma gjumi - Faqe 2 Luxury-Bedroom-Interior-Design-Boutique-W-Hotel-Modern
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 19:26


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma gjumi - Faqe 2 Empty Re: Dhoma gjumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi