Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma e Fallxhorit.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhoma e Fallxhorit.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhoma e Fallxhorit..

+24
Єямєℓiиdå
Medina
Arabela
Space
Docteur
Durrsaku
EpiKada
Eliana
Ajo goca
Prada
tironse
Katniss
Emona
Yulia
eva-tr
T_o_n_i
Anila
enis
bobi 10
Yll Qielli
Selda
dajti modh
Darius
WebMaster
28 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 12:52

Pa ho njehere kush don me pa filxhonin drejtohuni Dajtit hahaha Falgjor me te mire ska mo hahahaha :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: :fallxhoreee: qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Wed 20 Apr 2011 - 9:41, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Darius Tue 8 Mar 2011 - 12:54

po pres un geeegge geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 12:57

Romeo shkruajti:po pres un geeegge geeegge
mos myll syte ti po bjer dy kafe se dua ne una ..ene shiko bo ca leke te vogla euro se sdel fati te ngel ke kryqyzimi si asaj emmanuelites pastaj qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 12:57

[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahahahaahaha ta kthej permbys ore hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 12:59

e kam xan une rradhen perpara jush dajt djali mos i ha fjalet erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:00

Klea@Love shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahahahaahaha ta kthej permbys ore hahaha
kujt eshte ky mi i joti eeeeeeeeeeee qesh qesh qesh shife ke cepi ke nxjerr shume pare sot :lol!: :lol!: .. neser do kesh i dite te ngarkume me pune Men Men i paske bo mamit i dhurate ..mka dale per zotin :shumvap: :shumvap:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:01

Hahahahahaha sa eshte rradha ore po sa lek e ke pazarin amon me qafsh mu hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:02

Klea@Love shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

hahahahahahaahaha ta kthej permbys ore hahaha
shife mi si ka ra pika anash te morin neper goje .. qe i zonte goja lesh i zonte qesh qesh qesh qesh i ka shku atje ku smban mo e shef si te ka piku qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:03

Hahahahahahaha per dhuraten po e vertet po ndonje princ si sme gjete ore hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:08

Klea@Love shkruajti:Hahahahahahaha per dhuraten po e vertet po ndonje princ si sme gjete ore hahahaha
po ta shtyp i here per princin .. 432965 432965 eshte njoni qe vjen lart e poshte .. qesh qesh qefi ja ka po s..a sja ma qesh qesh qesh yllo do kalosh i gripe .. qesh qesh nigjo mu mbulou noten kur te flesh qesh qesh se ftofesh qesh qesh tani meno i gjo ene hudh 10 euro se sdel pa pagu lek qesh qesh qesh ene ta them una masanej ate qe ke menu si do dali 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:08

qesh qesh Hahahahahahahahaahahaha me plase duke qeshur vallai hahahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hahahahaha i ke hallall [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:13

Romeo shkruajti:po pres un geeegge geeegge
romeo , filxhoni jote lal qenke krej i kuq .. qesh qesh qesh o ke ra mrena .. celebrate005 o ke me ra shpejt fort .. 724516 724516 ate qe e mendo ne koke e ke para syve .. eshte pak me e gjate se ty hopphopp tashi po deshe te dali me emer kush eshte .. duhen 20 euro se sma tregon se kush po spa leket fati qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:15

Klea@Love shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Hahahahaha i ke hallall [You must be registered and logged in to see this image.]
qyqa none u hap per zotin qesh qesh qesh qesh me keto qe ke sjelle ti po ja shofim ene seldes i here ...filxhonin qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:16

Hahaha mos don ne mo ore hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:17

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma shih edhe nje here se ke gabuar te me shikosh me njerin sy hahahahahaahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:20

Selda shkruajti:e kam xan une rradhen perpara jush dajt djali mos i ha fjalet erdhaaaaaaaaa
000000000 ...
selda kete ke pire ti yllo qesh qesh e paske pi shume ske lone gjo mrena qesh qesh qesh po hajt po e shofim ... qesh qesh qesh nje e keqe te ka kalu ,,, kete pranvere do gjesh veten perseri .. ketej nga puna del mrekulli .. ene shnetin marshalla mire dukesh .. qesh qesh qesh e ke pire shume yllo ca me i pa mo trendafila
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 13:23

dajti modh shkruajti:
Selda shkruajti:e kam xan une rradhen perpara jush dajt djali mos i ha fjalet erdhaaaaaaaaa
000000000 ...
selda kete ke pire ti yllo qesh qesh e paske pi shume ske lone gjo mrena qesh qesh qesh po hajt po e shofim ... qesh qesh qesh nje e keqe te ka kalu ,,, kete pranvere do gjesh veten perseri .. ketej nga puna del mrekulli .. ene shnetin marshalla mire dukesh .. qesh qesh qesh e ke pire shume yllo ca me i pa mo trendafila


jo je tum rrejt se romeos ja gjet te dashuren une jam ajo mor dhe jam ma e gjate qesh po ti si nuk ma gjete gja mu nuk te jap lek per zotin jeeeeeeeeeeeeeeeee po ca dreqin me ba hasjt me shiko filxhan tjeter u ba puna kafeeeeeeeeeeee qesh qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:26

Klea@Love shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma shih edhe nje here se ke gabuar te me shikosh me njerin sy hahahahahaahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
me keto qe ke sjelle ti yllo e gjen prej florini princin qesh qesh qesh tytepuuth tytepuuth tytepuuth neser do prezantohesh me njonin folim ne darke qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:27

Selda shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Selda shkruajti:e kam xan une rradhen perpara jush dajt djali mos i ha fjalet erdhaaaaaaaaa
000000000 ...
selda kete ke pire ti yllo qesh qesh e paske pi shume ske lone gjo mrena qesh qesh qesh po hajt po e shofim ... qesh qesh qesh nje e keqe te ka kalu ,,, kete pranvere do gjesh veten perseri .. ketej nga puna del mrekulli .. ene shnetin marshalla mire dukesh .. qesh qesh qesh e ke pire shume yllo ca me i pa mo trendafila


jo je tum rrejt se romeos ja gjet te dashuren une jam ajo mor dhe jam ma e gjate qesh po ti si nuk ma gjete gja mu nuk te jap lek per zotin jeeeeeeeeeeeeeeeee po ca dreqin me ba hasjt me shiko filxhan tjeter u ba puna kafeeeeeeeeeeee qesh qesh
pi i tjeter se e di si qenka hona sonte tamon per kete pune qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:29

Hahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 13:33

e piva ate kafe dajt djali s emu ba barku kafe ca me ba hajt shiko filxhanin tash se asht ba celebrate005
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:34

klea nje 5 euroshe me doli fallco qesh qesh mi ke borxh 5 euro celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 13:37

qe kafja dajt djali po pres 775654
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:43

Selda shkruajti:qe kafja dajt djali po pres 775654
............ celebrate005 celebrate005 celebrate005 te ka dale yll fare qesh qesh ke ra mrena thote 00027003 00027003 ,, ke gjet romeon tend :fallxhoreee: :fallxhoreee: po eshte pak me grip tani :823479: .. mos u merzit se do i kaloje e  qeshur e  qeshur aq shume e ke bo per vete sa nota e pare sonte qe sna thote naten e mire kalamoja :bandarock: :bandarock: :bandarock: eshte cun i mire mos ju ndaj :furiosi18: :furiosi18: 589968 ka gjakun e omel se sjell keshtu 000000 000000 000000 :00bY053IohF: tashi me jep i birre se mu tha fyti :560192:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:46

Dajto ta ka lypur njona po sja ke dhon i ke thon prit i here se eshte nje lulee tjeter kur te iki ajo eshte tjeter edhe te hap ty pastaj ne msn hahaha hahahahaahahaah qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 13:47

:429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: ty te lumte goja dajt djali per fjalet e tua sa per lekt ti jep romeo neser qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 13:51

Selda shkruajti: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: ty te lumte goja dajt djali per fjalet e tua sa per lekt ti jep romeo neser qesh
.. po eri po e pashe cme dha me fitu nje coke mas qafe .. qesh qesh po hajt mo si ve re te dashurumit hapi rrugen qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Mar 2011 - 13:55

qesh qesh Po qesh sonte vallai plasa haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 13:58

qesh qesh qesh dhe une jam shkri krejt sonte tu qesh me dajt djalin per zotin ju mun gonte nje shkodrane ktu me ju cu qefin sa erdha une fillun fallxhoret se sju kam thane une qe shoh letrat qesh qesh qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Tue 8 Mar 2011 - 14:02

qesh qesh qesh do mi shofesh i here mua letrat apo neser mroma se je lodh sonte celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Selda Tue 8 Mar 2011 - 14:04

dajti modh shkruajti: qesh qesh qesh do mi shofesh i here mua letrat apo neser mroma se je lodh sonte celebrate005

neser dajt djali por a din ca me ba maj ketrat nen kry qe ti shikoj ma mire qesh qesh qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Yll Qielli Tue 8 Mar 2011 - 19:58

[You must be registered and logged in to see this image.] ore po sa ika une filluat te shikoni filxhan ju e sme that mua sa te ligj qe jini Dajt shpejt ktheja filxhanin EMMES se pare skam une e tham njeher dhe te ka pagu Klea sa per te pa filxhanin e gjith forumit [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Yll Qielli Tue 8 Mar 2011 - 20:05

[You must be registered and logged in to see this image.]Dajt krujta gjith xhepat vetem kete gjeta me skam [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga bobi 10 Tue 8 Mar 2011 - 20:21

Dajto

pa ta ktheje boboj njehere filxhanin [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 6:25

qesh Ku je ore amon se jom rrezuar sot hahaha me ke pa filxhonin ti mua ore mbreme sot me doli keq hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Mar 2011 - 6:32

emanuelita shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] ore po sa ika une filluat te shikoni filxhan ju e sme that mua sa te ligj qe jini Dajt shpejt ktheja filxhanin EMMES se pare skam une e tham njeher dhe te ka pagu Klea sa per te pa filxhanin e gjith forumit [You must be registered and logged in to see this image.]
..
wwwwuuueee wwwuueee wwwuuuue si tew pasaka dale tytepuuth tytepuuth shife germa pare ka dale f .. fat i modh po te pret tytepuuth qesh qesh e dyta eshte a .. qe do te thote ape deren celebrate005 celebrate005 tjetra eshte i ose 1 njesh qesh dhe e fundit qe e vulos eshte germa B =burri do jete burri duke buzeqeshur ty qesh qesh qesh ... ska mo kaq ke pagu 5 cent .. 432965 mthuj kur e merr rrogen celebrate005 celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Mar 2011 - 6:33

emanuelita shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]Dajt krujta gjith xhepat vetem kete gjeta me skam [You must be registered and logged in to see this image.]
me kete kaq del .. ej kur e merr rrogen ti mi qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 6:33

qesh qesh sa po qesh vallai hahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga enis Wed 9 Mar 2011 - 6:34

sa leke eshte nje e pame ketu?????????? qesh qesh qesh
se kom hy ene me kemben e mbare......
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhoma e Fallxhorit.. Empty Re: Dhoma e Fallxhorit..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi