Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duhet bere People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Duhet bere People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duhet bere

+9
Free spirit
WebMaster
Klio
Arabela
Maksi
Emona
Alberti
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
13 posters

Shko poshtë

Duhet bere Empty Duhet bere

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 7 Nov 2011 - 13:36

Le te jete kjo teme nje liste me gjerat qe mendoni se duhet te beni ne jete, ose qe i keni bere dhe u sygjeroni te tjereve...

Po filloj une
duhet te dhuroj gjak te pakten 1 here; te provoj bungee, jumping, etj.etj

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 7 Nov 2011 - 13:40

Duhet bere sa me shume dashni se te zgjat jeten e te kthjellon mendjen [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 3:35

Nese do me jepet mundesia (deri ne moshen 40-45 vjec)...dua te adoptoj nje femije

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Alberti Tue 8 Nov 2011 - 10:27

Duhet bere, shume gjera te mira, e asnje te keqe.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 8 Nov 2011 - 10:43

,,te filloj vrapin serish se ka kohe qe e kam len pas doresh pasi merem me netin :[AnGry]:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Alberti Tue 8 Nov 2011 - 10:44

Duhet bere, nje dark per ne ketu.. [QeSh]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 10:47

...Punen qe lash pergjysem sot

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Alberti Tue 8 Nov 2011 - 10:55

Duhet bere, me shume antar/e aktiv ketu.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 11:13

...Qe edhe ti te jesh ktu :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Alberti Thu 10 Nov 2011 - 8:22

Duhet bere, Emones nje surpriz.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Thu 10 Nov 2011 - 8:32

Duhet valla i du surprizat!! 00027003

Duhet bre ...I Persh me Kengtarin e preferuar te keti juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 10 Nov 2011 - 8:45

Dua dhe duhet: lufta e perditshme qe ben un'i im me veten time.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Fri 11 Nov 2011 - 1:51

Duhet bre ...Perpjekje 1 her ne jete te arrish ate qe do ne jete.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Maksi Fri 11 Nov 2011 - 1:54

gati celsat telefoni pc se vajti ora per pune
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Alberti Mon 14 Nov 2011 - 12:57

Duhet bere edhe nje logo e mire per forum.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 14 Nov 2011 - 13:08

Duhet pastruar pc nga viruset..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Maksi Mon 14 Nov 2011 - 20:15

nje kafe te me hapen syte
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Arabela Tue 15 Nov 2011 - 0:25

duhet bere nje plan per gjithcka ndryshe nuk i kryen dot punet ne kohe,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 10:07

Duhet ndrroji Pc se me plasi...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 22 Nov 2011 - 10:54

EmoNa shkruajti:Duhet ndrroji Pc se me plasi...

Duhet tekniku per ate jo me e nrru se o gjynof [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 10:57

Cun@Boss shkruajti:
EmoNa shkruajti:Duhet ndrroji Pc se me plasi...

Duhet tekniku per ate jo me e nrru se o gjynof [You must be registered and logged in to see this image.]

Duhet..te kerkoj i teknik..po ku te gjej mo.. geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 22 Nov 2011 - 10:58

nuk e shikon mo ku eshte [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 10:59

...Duhet ti hap syte mos eshte Ketu pari..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Klio Tue 22 Nov 2011 - 11:00

Duhet bere nje gjum per qef tani se me pret nje dite e re neser me veshtiresite e saja dhe me te bukurat e saja!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga WebMaster Tue 22 Nov 2011 - 11:33

Duhet te iki tani te shtrihem celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Free spirit Tue 22 Nov 2011 - 11:36

duhet ber nje gjum top tani se vajti von per neser
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 23:01

shaka,,,se serioziteti jo gjithnje esh i nevojshem,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 23:45

harta e durresit qe ta kem parasysh se nga rruge do ja nis me bredhur tani
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 23:54

Durrsaku shkruajti:harta e durresit qe ta kem parasysh se nga rruge do ja nis me bredhur tani
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] e forte,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Wed 30 Nov 2011 - 2:26

Duhet te merrem me pun se do kem vizita ne dhejtore.. celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga EMI Wed 30 Nov 2011 - 2:28

EmoNa shkruajti:Duhet te merrem me pun se do kem vizita ne dhejtore.. celebrate005
KUSH TE VJEN MI MON....???
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Wed 30 Nov 2011 - 2:37

EMI shkruajti:
EmoNa shkruajti:Duhet te merrem me pun se do kem vizita ne dhejtore.. celebrate005
KUSH TE VJEN MI MON....???

Gurbetcart mi..Vllezrti ,kuntat e ... geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Emona Mon 12 Dec 2011 - 5:04

.I ndryshim ....ne profil :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 18:59

Duhet te bej sa me shum vrap qe te kem trup te tonifikuar,sepse ngela e mbyllur neper forume.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:57

Anakonda shkruajti:Duhet te bej sa me shum vrap qe te kem trup te tonifikuar,sepse ngela e mbyllur neper forume.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Duhet bere Empty Re: Duhet bere

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi