Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bukuria dhe mencuria jane mallkim. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bukuria dhe mencuria jane mallkim. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bukuria dhe mencuria jane mallkim.

3 posters

Shko poshtë

Bukuria dhe mencuria jane mallkim. Empty Bukuria dhe mencuria jane mallkim.

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 6:22

Diva shqiptare Adelina Ismajli ne nje interviste te dhene per numrin e ri te revistes "VIP Press" ka thene se bukuria dhe mencuria jane mallkim. "Nuk dua te quaj veten te bukur, as te mencur, por nje femer me suksese te medha, qe ka dhe armiq te medhenj. E mira eshte qe nuk ia lejoj me vetes luskin qe te humb kohe duke u frikesuar". Por mos mendoni se Adelina trembet kollaj. "Edhe une di te jem armik i tmerrshem", ka vazhduar ajo," vete ma kane mesuar ate qe me kane bere keq pa asnje shkak. "Por jam miku me i mire per ate qe dua dhe qe perjetojne mik pa interesa negative", thote Adelina ne nje pjese te intervistes se saj per "VIP Press". Duket se kengetarja Shqiptare eshte e zhgenjyer nga miqesite e vjetra.

Thuhet se tashme ajo rrefehet vetem tek mamaja saj. Edhe thashethemet per miqesine e saj me Diellza Kolgecin, kjo e fundit i ka hedhur poshte. "Nuk eshte e vertet qe jemi mikesha te ngushta!" ka thene ajo. Genta Ismajli vazhdon te jete nje nga koleget me te aferta te Adelines, por nuk mund te konsiderohen shoqe te ngushta. Por Adelina ka bere hapa perpara dhe persa i perket shoqerise me nje kolege tjeter.

Jehona dhe Adelina perseri shoqe?

Perkunder spekulimeve neper media se dy kengetaret, Johana Sopi dhe Adelina Ismajli, nuk flasim me njera tjetren, ato jane pare duke pire kafe se bashku ne Prishtine. "Kosova Press" ka butuar fotografi ku ato shihen afer njera tjetres, te shoqeruara edhe me kengetare tjera te estrades Kosovare. Kohe me pare kengetaret kane qene mikesha te mira me njera tjetren, mirepo per arsye te panjohura ato i kishin ftohur marredheniet e tyre, te cilat sic duket tashme deshirojne qe t'i riperterijne.


ThashethemePlus
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bukuria dhe mencuria jane mallkim. Empty Re: Bukuria dhe mencuria jane mallkim.

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 17:52

qyqa paska qen e pire me duket ate dite qe ka dhen intervisten.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bukuria dhe mencuria jane mallkim. Empty Re: Bukuria dhe mencuria jane mallkim.

Mesazh nga Arabela Thu 15 Mar 2012 - 0:47

e sinqerta shkruajti:qyqa paska qen e pire me duket ate dite qe ka dhen intervisten.
mua nuk me duket e pire pra,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bukuria dhe mencuria jane mallkim. Empty Re: Bukuria dhe mencuria jane mallkim.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi