Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë

Shko poshtë

Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë Empty Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 30 Nov 2011 - 3:13

Turqi, terrorizon Stambollin, vritet nga forcat e sigurisë 48920TURQI- Është vrarë nga forcat e sigurisë turke, personi i armatosur që terrorizoi sot zonën turistike të Stambollit.

Siç raporton Rojters, ai ka mbetur i vrarë, pasi qëlloi me pushkë pranë kompleksit të pallatit Topkapi, duke plagosur dy persona.

Siç raportojnë mediat turke personi ishte i armatosur me pushkë shotgun.

Nuk dihet ende identeti i tij dhe motivet e kësaj ngjarje. Lajmi është konfirmuar edhe nga CNN turk, i cili transmetoi imazhe të ambulancave në vendngjarje. Sipas informacioneve të para, agresori është ndaluar.
(el.me/news24/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi