Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pres te vi nje dit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pres te vi nje dit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pres te vi nje dit

+17
LENA
Erika
Agapi Mou
Gjakush Tana
qershicka
gesti
albania
Gjakushi
Vellai
Aristogata
feneri
Drita
zafina
WebMaster
Lot i derdhur
mela
Miti
21 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:40

E pres nje dite te vije


E tille qenka kjo jete qe te befason
me te gjitha ato qe jane ndodhi.
Nese papritmas nga hilete dicka perjeton
nuk eshte asgje pos nje befasir!


Perpara te dalin mendimet, pikellimet.
Fillojne lotet te bejne ujvare te deshprimit !
Ajo nuk ka forca te perballe rrenimet
por ec ne drejtim te drites se agimit!


Nuk ngelet ne udhekryq nga ajo pasoje
Por kerkon te verteten gjithmon ta thote!
E pret ate dite te vije e drita te agoje
se me dashuri do te rritet gjithmone kjo bote


Edituar për herë të fundit nga nike-edi në Thu 1 Oct 2009 - 9:34, edituar 1 herë gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:42

nese vjen koha lamtumir te me thuash
te lutem zemra ime asnje cast te mos
vuash se nuk dua ti shoh te perlotur
un ata dy sy ti mos vuaj lock
vuaj un per ty
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:43

dua nje pershendetje ne natenme shi
nje perqafim te ngroht kur sna sheh njeri
nje puthje ne faqe nje lutje per mua
nje enderr te shthurur nje klithme TE DUAnje dit kur te zgjoesh mos laj syt me lot
se dikush tjeter do te tregoj se sjam
me ne ket bot,ti mos pyet si vdiqa
pyet si jetova,pyet si me shkuan
ditet qe pa ty i kalovadua qe cdokush ta tregoj realitetin
dua qe dhe zemra ta zgjedh te vertetin
dua qe dhe ti te me tregosh mua
me don me te vertet apo kot thot te dua


dy lule celin dy fruta qeshin
dy unaza nderrohen dy zemra
bashkohen fjal ka plot por nje
mjafton TE DUA FORT
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:45

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA

---------------------

T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt
Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
Nje zemer e pata dhe ate ta fala
Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
Me fjal me the te dua
Me zemer me the sje per mua

Dua te shkoj
Dua te harroj
Por dije nje gje
Qe gjith te perkujtoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:46

E pres te vi nje dit Icon_sad E pres te vi nje dit Icon_sad E pres te vi nje dit Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:47

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer

------------------

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,

Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime

----------

Dashuria u jep mend
Ayre që s'kanë
Ndërsa u merr mend
Atyre që kanë
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 11:50

Nenaten e qete
ne gjumin e lete
kur me kujtohesh
ti nuke mundem me fjet

------------------

Pse mkriove perendi qe te vuj per dashuri
Pse me lindi nena ime qe te jam me shum kujtime,
Oh kjo jete sa e shkret un pa ty vetun me ndejt.

Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher dhe t'a largoj ket merzi.

----------

Njeriu pa dashuri si nena pa femije
Buza e pa puthur si lulja e keputur
Zemra ne vetmi si bora u shkri...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 20:20

e pres te vij nje dite te lumturohem!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sat 19 Sep 2009 - 21:10

E pres te vij nje dit

Tash a me njeh?tash a e din se kush jam un?tash a e kupton se zemra ime te ka dashur shum?un bera gjdogje te mundur per ty tash mund tme kuptosh pse kam pasur aq shum lot ne sy!vetim ti je vetem ti ke qen gjithmon ne ket zemren time dhe kjo kurr nga vetja ste largon,edhe pse sjemi bashk un ma te leht e kam pasi qe ta kam deshmuar se si un askush ne bot ste don,dikur neve na ndajten nderhyn ne dashurin ton a thua tash jan penduar dhe me zdot na lendojn,gjithmon e pyes veten pse ?pse?pse nuk e pata at guxim me koh pse lejova qe dikush tjeter te na e nderprej dashurin ton...Un gjith mon tr desha ashtu si edhe ti a dot vij ndonjeher ajo dit te kem ty ne perqafim,lotet e mi nuk kan pushuar as nje her se derdhuri per ty edhe ket vet ti zemer e di,tash jemi shum larg te dyt te vetmuar smund ta gjejm as nje tjeter dashuri se per ne gjdo person tjeter shpejt na u bahet i huaj,kam provuar por nuk provoj me dot se ekam kuptuar se ta dashuroj dike tjeter esht shum e kot,prandaj kshtu po rri mes vetmis dhe dikuj tjeter e zgjodha vetmin sepse ma e mir per mua esht vetmija se sa zavensimi yt me dike tjeter te kam dasht-te dua-do te dua-gjat gjith jetes.....???-----
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Sep 2009 - 6:12

KRENOHEM ME TY


Ti sa i vogël je dhe s'di se çka ka në mua
po ti je gjithçka në jetë , sa shume unë të dua!

Në plagen time të madhe,ti je diçka e shenjtëruar
ti për ate ke ardhë në jetë o engjell i uruar!

Të rritesh , e të bëhesh gjithçka dua biri im
se atëherë do të jam e lumtur, e do të ndjejë gëzim!

Se jeta pas lindjes sate m'u bë plagë e zi
se ashtu duan ata që bëjnë padrejtësi!jnë padrejtësi!

Unë për ty jam bërë shqipe me flatra pushtoi qiellin
të të jap ngrohtësi nëne si toka që do Diellin!

Kush mund të na ndajë, kush mund të na pengojë?
Engjëlli im i dashur shumë rëndë do të gabojë !

Të nesërmen per ty unë dua me lunmturi ta ngris
sa dua të të shikoj burrë, sa shumë dua te te rris !

Ata që do të bëjnë gjykime, të ndajnë zemrën tonë
do t'i dënojë dënesja herët qoftë a vonë... !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Sep 2009 - 6:25

elsaaa shkruajti:KRENOHEM ME TY


Ti sa i vogël je dhe s'di se çka ka në mua
po ti je gjithçka në jetë , sa shume unë të dua!

Në plagen time të madhe,ti je diçka e shenjtëruar
ti për ate ke ardhë në jetë o engjell i uruar!

Të rritesh , e të bëhesh gjithçka dua biri im
se atëherë do të jam e lumtur, e do të ndjejë gëzim!

Se jeta pas lindjes sate m'u bë plagë e zi
se ashtu duan ata që bëjnë padrejtësi!jnë padrejtësi!

Unë për ty jam bërë shqipe me flatra pushtoi qiellin
të të jap ngrohtësi nëne si toka që do Diellin!

Kush mund të na ndajë, kush mund të na pengojë?
Engjëlli im i dashur shumë rëndë do të gabojë !

Të nesërmen per ty unë dua me lunmturi ta ngris
sa dua të të shikoj burrë, sa shumë dua te te rris !

Ata që do të bëjnë gjykime, të ndajnë zemrën tonë
do t'i dënojë dënesja herët qoftë a vonë... !

E pres te vi nje dit Icon_sad motrushe ti je nje poete e vertet E pres te vi nje dit 510200
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Sep 2009 - 6:32

VOGLUSHI IM


Do të marrë malli por, bashke s'do të na shikosh,
do të mundojë që ne prindërit tu jemi ndarë !
Kur të shikosh prindërit e shokëve do të mendosh
përse pate ate fat , do të të vijë për të qarë !

Se jeta bir i ka këto, ti vonë do të kuptosh
megjithëse do të të vije keq, do të jeshe i pikëlluar !
Unë dua që ti gjithmon të mira të gëzosh
mos të të ndodh kështu si ne që të kemi pikëlluar!

Unë për ty pa gjumë jam netëve të vetmisë
jane çaste kur lotoj se malli më pushton!
Për ty gjithmon në vargje i shkruaj dashurisë
të rritesh si trim se ashtu zemra ime do !
E pres te vi nje dit User_offline
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sun 20 Sep 2009 - 23:40

E VETMUAR NË SHTIGJEE vetmuar në shtigje kërkoj drejtesinë
kërkoj të më bëhet e mundur ajo që e kam !
Ku keni parë të ndajnë nënën - që E ka dashurinë -
për Edin, unë jap gjithcka që kam!

Si mund të jetë natyra e kthejllët pa atë yll
dhe hëna në mbremje se ka atë shkelqim !
Ai është lisi më i miri që e kam gjetur në pyll
është shprsa që mbjell tek unë gëzim!

Ia mas përditë shtatin, eh sa e dua të rritur
se ai do te kuptojë klithmat që bëj unë në varg
ia degjoj zërin që pëshpërit për nënë , se është i mitur
ku e di si fle kur unë prej ti jam larg...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Miti Mon 21 Sep 2009 - 1:09

E pres nj dit qe te jem se bashku....
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga mela Mon 21 Sep 2009 - 1:49

po pres qe nje dite te jemi gjithmone bashk po sa do te pres?
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 4:04

e pres te vi nje dit qe te me heqen keto mendime negative qe me rrokullisen ne kok
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Lot i derdhur Mon 21 Sep 2009 - 4:10

e pres te me vi nji dit qe kyt zemere ta mush me gzim e dashuri
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 4:18

epres nje dit te jetoj iqet por sebesoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 4:51

e pres te vij nje dit te takoj E pres te vi nje dit Icon_cry
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Miti Mon 21 Sep 2009 - 4:58

e pres te vi nje dit sa me shpejt e ta njo.
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 21:09

jan poezit qe vet i kam thur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 21:32

EPRES NJE DIT TE BEHEJ MIR POR KOT
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Sep 2009 - 21:43

e pres te vi nje dit kur gjithcka te kete mare fund,e motrushja te jete me e qete E pres te vi nje dit Icon_cry
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Sep 2009 - 0:42

viola shkruajti:e pres te vij nje dit te takoj E pres te vi nje dit Icon_cryerdhi erdhi gati ajo ditaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Sep 2009 - 0:50

viola shkruajti:e pres te vi nje dit qe te me heqen keto mendime negative qe me rrokullisen ne kok
se shpejti do heqesh ket mendimmm se shpejtii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Sep 2009 - 11:55

KUR NDAHEM NGA EDI !

E dini ju gezimin tim , sonte me mungon ?
E ndjeni pa Edin si shtrihet mbi mua vetmia?

Eshte i vogel , fjalet dhe buzeqeshjen i mendoj ,
Në largësi misteresh, ku është dashuria!!!

Me falni lexues qe vargjet mbush me lot !
Nuk e duroj dot ndarjen pa ate kam zbrazeti !

Nëse një pjesëjetë e imja mbeti pezull kot !
Le të jehojnë rimat për atë rreng të zi!

Më thoni si ta jem e ndar pa te jam shkretetire ?
Në per shtigje rrugesh ku e shetis , shikimet me mbesin !

Nëse nga shfrimi im pikëlloj pahirë -
Per Edin mbarësite , gjithmon të më presin!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Sep 2009 - 12:06

e pres te vi nje dite po nuk po vjen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Sep 2009 - 12:07

e pres te vij nje dite qe te gz e elsushja,se e pret me padurim E pres te vi nje dit Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 25 Sep 2009 - 22:28

e pres me mall te vi nji dit.
te dhua jeta jeme
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vizitor Sat 26 Sep 2009 - 12:02

SE DI...Se di neser le te flasin per keto
Jane vargje shpirti se të dua!
Mos me kurthoni me vepra si ato
se une ashtu kurrë nuk dua!

E them edhe sonte në këtë mesnatë ?
E dua me zemer shpirti më bëhet hi!
Me preu shpirin dhe zemren me shpatë
Por fund nuk kam ne dashuri!

Te gjitha keto le te ngelin ne leter
Me ditar ndodhishe i kam me vulë !
Dashuria kurrë sbehet e vjeter
se nuk ësht prej penjsh te behet pelhurë...!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga zafina Sat 26 Sep 2009 - 18:12

e pres nje dit te vij dikush nga larg
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Drita Sun 27 Sep 2009 - 1:57

Kot une pres, se qe te takoj ty me nuk kam shpres E pres te vi nje dit Icon_sad
Drita
Drita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 220
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 2:09

elsaaa shkruajti:SE DI...Se di neser le te flasin per keto
Jane vargje shpirti se të dua!
Mos me kurthoni me vepra si ato
se une ashtu kurrë nuk dua!

E them edhe sonte në këtë mesnatë ?
E dua me zemer shpirti më bëhet hi!
Me preu shpirin dhe zemren me shpatë
Por fund nuk kam ne dashuri!

Te gjitha keto le te ngelin ne leter
Me ditar ndodhishe i kam me vulë !
Dashuria kurrë sbehet e vjeter
se nuk ësht prej penjsh te behet pelhurë...!


Dita dites nuk i ngjan! Por ja qe vijne urragane te fuqishme qe te fusin ne mendime me ato qe shkruajnë. Edhe elsaaa e tille qenka ! Sukses!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Sep 2009 - 2:10

e pres te vij nje dit te njoh njeiun e zemres E pres te vi nje dit Icon_biggrin
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 2:11

ARISTOGATA shkruajti:e pres te vij nje dit te njoh njeiun e zemres E pres te vi nje dit Icon_biggrin


E pres te vije nje dite te te bej nje uratë !
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Sep 2009 - 2:12

feneri shkruajti:
ARISTOGATA shkruajti:e pres te vij nje dit te njoh njeiun e zemres E pres te vi nje dit Icon_biggrin


E pres te vije nje dite te te bej nje uratë !

e pres te vij nje dit te te falenderoj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 2:19

E pres te vije nje dite te me shperblesh duke me ndihmuar tia presim gishtin!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Sep 2009 - 3:04

e pres te vij nje dit qe te kuptosh cfar humbe
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Vellai Sun 27 Sep 2009 - 3:05

e pres te vi nji dite qe una te kercej ne dasmen tende
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 3:05

e pres te vije nje dite te fitoj me humbjen
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pres te vi nje dit Empty Re: E pres te vi nje dit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi