Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

+2
Durrsaku
Emona
6 posters

Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 7:05

A këshillohesh herë pas herë me fëmijët, dhe a i vlerëson mendimet dhe propozimet e tyre?

A e përdor gjithmonë fjalën “Faleminderit” dhe “Të lutëm”kur u drejtohesh fëmijëve tu?

A mendon rreth familjes dhe fëmijëve tu, të paktën dhjetë minuta në ditë?

A përpiqesh që t’i rrallosh fjalë të tilla “Mos më mërzit!”

A përpiqesh t’i shtosh fjalë të tilla:”Afrohu dhe më thuaj çfarë problemi ke?”

A e lut Zotin çdo ditë ta shtojë dashurinë mes teje dhe fëmijës tënd, t’i forcojë lidhjet dhe t’ju bëjë një familje të lumtur?
Keto pytje i drejtohen atyre qe jan prinder...Do doja te dija pergjgjet e juaja!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga Durrsaku Wed 14 Dec 2011 - 7:13

A këshillohesh herë pas herë me fëmijët, dhe a i vlerëson mendimet dhe propozimet e tyre? - jo se eshte akoma e vogel

A e përdor gjithmonë fjalën “Faleminderit” dhe “Të lutëm”kur u drejtohesh fëmijëve tu? - jo gjithmone

A mendon rreth familjes dhe fëmijëve tu, të paktën dhjetë minuta në ditë?- po mendoj me shume se aq

A përpiqesh që t’i rrallosh fjalë të tilla “Mos më mërzit!” -jo se perdor kurre


A përpiqesh t’i shtosh fjalë të tilla:”Afrohu dhe më thuaj çfarë problemi ke?”- po gjithmone jam munduar te ndihmoj kur mundem

A e lut Zotin çdo ditë ta shtojë dashurinë mes teje dhe fëmijës tënd, t’i forcojë lidhjet dhe t’ju bëjë një familje të lumtur?- lutem shpesh por jo perdite

keto jane pergjigjet me mia shume te sinqerta
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Feb 2012 - 19:27

Te gjitha jane me po......................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Apr 2012 - 7:00

A këshillohesh herë pas herë me fëmijët, dhe a i vlerëson mendimet dhe propozimet e tyre? ..Po patjeter nese do kem femit e mi edhe duhet te jem shembull per ata edhe duhet ti degjoj mendimet e tyre eshte shenje komunikimi edhe rrespekti ndaj femise ti degjosh edhe ti mesosh te jen te lire te te flasin per gjithcka

A e përdor gjithmonë fjalën “Faleminderit” dhe “Të lutëm”kur u drejtohesh fëmijëve tu? Po e perdor shpesh me te gjithe

A mendon rreth familjes dhe fëmijëve tu, të paktën dhjetë minuta në ditë? ..Po mendoj gjithmone familja eshte eshtrenjte per mua si edhe femit e mi do jen ne vendin e pare .

A përpiqesh që t’i rrallosh fjalë të tilla “Mos më mërzit!” ...Jo nuk perpiqem

A përpiqesh t’i shtosh fjalë të tilla:”Afrohu dhe më thuaj çfarë problemi ke?”Jo gjithmone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga Lolita Thu 26 Apr 2012 - 8:00

po

mundesh ti thuash dikujt qe e do te largohet nga jeta jote?
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga dajti modh Thu 26 Apr 2012 - 8:05

jo..
po ti poshte ????
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”! Empty Re: Thuaj sinqerisht: “PO” ose “JO”!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi