Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je

2 posters

Shko poshtë

Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je Empty Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 6 Mar 2012 - 12:51

Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je 122Profili në Facebook është një mjet përmes të cilit ju mund të kuptoni në fakt se çfarë pune është në gjendje të bëjë dikush.

Këtë e pohon “Biznes Insider”, sipas të cilit, profili i një personi në rrjetin e njohur shoqëror, është në fakt, më shumë efektive se sa një provë e inteligjencës.
Për të konfirmuar këtë funksion të ri të profilit të personave në Facebook, ka menduar edhe “Journal of Applied Social Psychology”.

Sipas studimit të kryer prej kësaj gazete, përmes Facebook-ut mund të zbulohen në fakt pesë tipare që konsiderohen si thelbësore në psikologjinë moderne.

Ato janë konkretisht: kthimi së prapthi (introversioni), përshtatshmëria dhe jo-përshtatshmëria, ndërgjegjësimi apo neglizhimi, nevrastenia apo stabiliteti emocional, sinqeriteti apo të jesh i mbyllur.

e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je Empty Re: Më thuaj ç’Facebook ke, të të them se kush je

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 18:48

eh e kam lexuar diku qe thoshte nese ndrron emrin foton e priofilis shpesh ose lol nese ke shum miq bahesh person nacirzist(esht e vrt n nga njera an)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi