Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos me thuaj me fal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos me thuaj me fal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos me thuaj me fal

Shko poshtë

Mos me thuaj me fal Empty Mos me thuaj me fal

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:43

Si mund te kerkosh falje
Se me lendove
kaq shume
Si mund te presesh keqarrdhje
Kur ske guxim te
thuash”nuk te dua me une”

Si mund te me thuash sot
Sa shume
me doje mua
Se isha jeta jote
Se as me boten s’me ndrroje??’

Per ty qe veten e humba
Qe jeten e lash ne udhekryq
Qe
humba qenien time
Gjerat qe besoja aq shume.

Te pakten mos
me lendo
Mos thuaj qe me deshe ti
Se kush vertet dashuron

Nuk lendon keshtu si ti.

Sot te them lamtumire
Rruge te
mbare te uroj une ty
Me mire do jem vetem
Shume me mire do jem
pa ty.

Nje gje mos e harro
Do ta them tani une ty
Me
mire mos te te kisha njohur kurre
Qe mos qe zhgenjehesha kaq shume
nga ti.


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos me thuaj me fal Empty Re: Mos me thuaj me fal

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:43

Te pata thene dikur
se rruget nje dite do ndahen
do ndahesh dhe Ti nga Un

Do ndahet gjithcka
qe eshte reale ne kete bote
do ndahet gjithcka
qe se fshehim dot

Si mund ta fshehim dhimbjen
nga nje cast gezimi?
si mund ta kuptoj un
qe ti je e imja?
SI mund ta fal heshtjen
kur pas saj fshihet nje gabim
dhe nje dite te me thuash
nuk ishim per njeri-tjetrin shpirti im!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi