Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa veshtire eshte te thuash ME FAL?

3 posters

Shko poshtë

Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? Empty Sa veshtire eshte te thuash ME FAL?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 10 Feb 2012 - 3:51

Qe gabojme te gjithe eshte nje gje mese normale aq kohe sa te gjithe jemi njerez dhe asnjeri prej nesh nuk eshte perfekt.

Nje "ME FAL" e sinqert mbase nuk riparon ter gabimin/dhimbjen qe mund te keni shkaktuar...ama eshte shenje qe keni kuptuar aktet e tuaja dhe qe pendoheni per ca keni bere....


Fjala "Me fal" e thene sa per te lare gojen ska as nje vlere.....kur thua ME FAL duhet te shikosh personin drejt e ne sy....e mbase kjo eshte pjesa me e veshtire....

Ju e keni veshtire te thoni "ME FAL" ?

Po per njerzit qe te imponojne ti kerkosh falje ca mendimi ke?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? Empty Re: Sa veshtire eshte te thuash ME FAL?

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:41

Un nuk e kam aspak te veshtire,pasi jam mesuar qe te kerkoj te falur aty ku e kam gabim,dhe ta kuptoj gabimin.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? Empty Re: Sa veshtire eshte te thuash ME FAL?

Mesazh nga era85 Thu 12 Apr 2012 - 6:45

e veshtir nuk eshten aspak por mundohu qe mos e perdoresh shumher fjalen me fal kur gati ter kohen ben gabime dhe ne fund thua me fal sja vlen !!!!!!!!!!¨edhe se thua me fal

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa veshtire eshte te thuash ME FAL? Empty Re: Sa veshtire eshte te thuash ME FAL?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi