Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

4 posters

Shko poshtë

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme Empty Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 16 Feb 2012 - 5:39

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme F.0215230857601_mHulumtuesit kanë treguar që sharja në situata të caktuara me të vërtetë mund të ndihmojë, siç është përballimi me dhembjen dhe stresin.
Mendohet se sharja nxit në trup përgjigjen ndaj stresit dhe në këtë mënyrë i ndihmon trupit që të luftojë me krizën e krijuar.

Më së miri do të ishte kur sharjet do të ishin të rezervuara vetëm në situata të krizës, sepse efekti i tyre atëherë do të ishte më i madh. /Telegrafi/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme Empty Re: Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

Mesazh nga Klio Thu 16 Feb 2012 - 6:29

Me verte,kur ke ate inatin brenda teje sikur letesohesh mbas sharjes haahhahahah
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme Empty Re: Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

Mesazh nga Emona Thu 16 Feb 2012 - 6:59

hm,m Thuua,te jet keshtu?!

Nuk e kom shprehi te shaj...vetem ne raste kur ''DISA TIPA'' jan teper te pa durushem dhe te bezdisshem ..ndodhe ti them naj fjal jo te mire.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme Empty Re: Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 2:07

sjom hutu un qe shaj njerzit klur jam e acarume

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme Empty Re: Sharja është shprehi e keqe, por e shëndetshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi