Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme

Shko poshtë

Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme Empty Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme

Mesazh nga Anakonda Sun 1 May 2016 - 0:38

Kjo është receta për lëkurë të shëndetshme 2cbf8678157e05f419513e11fe04c7c2_XL
Lëkura është një faktor shumë i rëndësishëm në trupin e njeriut. Butësia e saj është ajo që të gjithë dëshirojnë ta kenë sepse kështu duken më joshës dhe më të rinj. 

E për të pasur një lëkurë të shëndetshme nuk duhet të mundoheni shumë. Thjesht duhet të veproni sipas kësaj recete duke i ngrënë këto ushqime, të cilat bëjnë që të keni një lëkurë të butë dhe të shëndetshme.
1.Specat e kuq apo siç njihen në popull “somborka”, janë një përbërës shumë i mirë për lëkuren.
2.Manaferrat
3.Qershia
4.Qaji i gjelbër
5.Vaji i ullirit
6.Salmoni
7.Karkalecat e detit
8.Spinaqi
9.Patatet e ëmbla

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi