Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurr mos.. .

+24
LaDescarada
kasperi
Aяtємιѕα
Shkembi
Besa
Anakonda
Arabela
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Dardania
Selda
AlBora
**Jeta**
Lolita
pexha
Hera
Ajo goca
Dita
Albert
Anila
WebMaster
Emona
Alberti
Neta E
28 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 5:38

First topic message reminder :

Kurre mos paragjyko pa fakte
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Arian 123 Sun 3 Feb 2013 - 0:17

kurre mos i prish pune dikujt.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 3 Feb 2013 - 0:23

Kurre mos kundershto mendimet e mija
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Besa Sun 3 Feb 2013 - 9:58

Kurre mos merr vendime kur je me nerva...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Feb 2013 - 9:59

Kurr mos gjudiko kur njerezve sju ke dhen doren edhe si njohur vete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 3 Feb 2013 - 10:51

Kurre mos mendo qe me mashtron,une nuk flas hesht gjithnje,por cfare je e di
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:02

LENDO NJE TE SINQERT NDASHURI SE DO VIJ DITA QE DO E VUASH E TI

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:31

gjyko dike nga pamja e jashtme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 6:29

Mos ofendo një femër...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Feb 2019 - 5:02

Mos u sill keq me te tjeret:D.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 4 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi