Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurr mos.. .

+24
LaDescarada
kasperi
Aяtємιѕα
Shkembi
Besa
Anakonda
Arabela
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Dardania
Selda
AlBora
**Jeta**
Lolita
pexha
Hera
Ajo goca
Dita
Albert
Anila
WebMaster
Emona
Alberti
Neta E
28 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 5:38

First topic message reminder :

Kurre mos paragjyko pa fakte
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 7:21

kurr mos nderhy se di vete une Kurr mos.. . - Faqe 2 426788
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Albert Sun 24 Oct 2010 - 7:23

kurr mos me.................
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 7:24

Kurre mos me lendo se te denon perendia


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 7:25

kurr mos ofendo se di ta bej e une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 7:28

Kurre mos luaj me mua...se te djeg zjarri [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 7:29

kurr mos u anko se nga ty i mesova keto [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 7:33

Kurre mos me merak...Gezohem qe mesove nga une [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 7:34

kurr mos u zhgenje se mesimet tende jane keto [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 8:31

Kurre mos dysho ne mesimet e mija...Eshte gje e bukur kurre arrin ta djegesh nje mashkull [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Dita Sun 24 Oct 2010 - 8:54

u huto
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sun 24 Oct 2010 - 8:55

Kurr mos ndrysho.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 9:10

kur mosu ngut
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sun 24 Oct 2010 - 10:16

Kurr mos hesht.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Emona Sun 24 Oct 2010 - 23:25

Kurr mos u largo nga vetvetja

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Ajo goca Sun 24 Oct 2010 - 23:28

mos thuaj jo
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Mon 25 Oct 2010 - 5:14

Kurrë mos me kerko
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Hera Mon 25 Oct 2010 - 7:56

kurre mos e le ate qe nuk te pelqen qe te dalesh me ate qe pelqen....
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Oct 2010 - 7:59

Kurr me te kthehem pas


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 8:00

kurr mos u grindni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 8:01

kure mose i harro te mirat
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 8:01

kurr mos u tregoni mosmirenjohes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Hera Mon 25 Oct 2010 - 8:01

kurre mos i be te keqijat
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 8:02

kurr mos mendo per keq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 8:21

kure mose me shko kure jame mire , po r kure kame nevoje me ndihm
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 8:23

kurr mos dusho
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 4:27

Kurr mos urrej se te shkatrron ne veten tende.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Albert Tue 26 Oct 2010 - 7:41

kurr mos me lendo
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Oct 2010 - 7:41

Kurre mos flit ne msn [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 7:42

kure mose ma bej bllok
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Lolita Tue 26 Oct 2010 - 7:48

u dorezo
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 7:48

mose me le vetun
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Tue 26 Oct 2010 - 7:49

kurr mos u inatos
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 7:49

kure mose harro te mirat
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Tue 26 Oct 2010 - 7:52

kurr mos e moho
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Albert Tue 26 Oct 2010 - 8:01

kur mos u merzite
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga **Jeta** Tue 26 Oct 2010 - 8:04

Kurr mos thuaj kurr...
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 8:04

kure mose u zgnjeh nga jeta
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Tue 26 Oct 2010 - 9:13

Kurrë mos me largo nga zemra jote :(
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 9:14

kure mose u zhgnje
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Tue 26 Oct 2010 - 9:17

Kurre mos i beso nje femre
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 2 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi