Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos.. . - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurr mos.. .

+24
LaDescarada
kasperi
Aяtємιѕα
Shkembi
Besa
Anakonda
Arabela
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Dardania
Selda
AlBora
**Jeta**
Lolita
pexha
Hera
Ajo goca
Dita
Albert
Anila
WebMaster
Emona
Alberti
Neta E
28 posters

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 5:38

First topic message reminder :

Kurre mos paragjyko pa fakte
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 9:17

kure mose mendo qe te kam harru
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Tue 26 Oct 2010 - 9:23

Kurre mos i harro bisedat tona
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga pexha Tue 26 Oct 2010 - 9:23

kure nuk i harroje
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Tue 26 Oct 2010 - 9:29

Kurr mos me zhgenje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Ajo goca Tue 26 Oct 2010 - 21:23

kurr mos thuaj jo
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:49

Kurr Mos harro Te vishe.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Lolita Tue 26 Oct 2010 - 23:50

kurr mos thuaj kurr
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Ajo goca Wed 27 Oct 2010 - 0:19

kurr mos thuaj jo
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Vizitor Wed 27 Oct 2010 - 2:19

kurre mos rrini pa postuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 5:11

kurr mo thuaj se ste dua...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Oct 2010 - 5:12

Kurre mos shit shoqerine
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 5:14

kurreeee mos genje.se ka kembet e shkurta genjshtra,dhe bie ne pus... :P
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Emona Wed 27 Oct 2010 - 5:39

Kurr mos kujton qka Ka Ndodhur Vazhdo Para ,jeten Me bukurin dhe trishtimin Qe Sjell ajo. ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga AlBora Wed 27 Oct 2010 - 5:44

kurr mos harro kush je
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Emona Wed 27 Oct 2010 - 5:47

Kurr mos dysho Ne respketin Qe Ke ndaj tjerve.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sun 31 Oct 2010 - 2:47

Kurr mos me shiko ashtu ti mua hahah

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga **Jeta** Mon 7 Mar 2011 - 13:05

Kurr mos flit me paragjykime per tjetrin,deri sa nuk e njef mir....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 13:06

kurr mos thuj kurr se nuk dihet ca nodhe ne jete
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sat 28 May 2011 - 23:13

Kurr mos nderhy ne jeten e dikujt..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Dardania Sat 28 May 2011 - 23:20

kurr mos genje sepse genbjeshta gjithmon del ne shesh dhe mbasandej shkaterron gjdo gje ....
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sat 28 May 2011 - 23:33

Kurr mos thuaj kurr..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 1 Jul 2011 - 5:18

Harroni se çdokush ka tri jetë: një publike, një private dhe një sekrete.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga T_o_n_i Fri 1 Jul 2011 - 5:21

kurr mos thuaj kurre
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Arabela Mon 4 Jul 2011 - 19:22

kurr mos besoni fantazira,,,,bota do shkoj nje dite drejt fundit,,,por ndryshimet ne glob ,,te pashmangshme si rrjedhoje e kohes nuk jane shkak per nje permbysje te menjehershme,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Fri 8 Jul 2011 - 22:18

Kurr mos u dorzo.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 19:09

Kurre mos qaj para njerezve qe hiqen si gangsterra se ta marrin per dobesi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Besa Sat 25 Feb 2012 - 11:04

.. u deshpero ,, qesh edhe atehere kur je e lenduar se vetem atehere do te injorosh armikun tend..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Shkembi Sat 25 Feb 2012 - 13:08

kurre mos thuaj kurre

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 25 Feb 2012 - 13:16

kurr mos thuj un nuk vuj
kurr mos thuj nuk bon vaki
kur ni gja nuk e provon
ma mir osht me than se di
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Shkembi Sat 25 Feb 2012 - 14:34

abuzo

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga kasperi Mon 27 Feb 2012 - 1:34

Kurrë mos e harroni shoqerine e vjeter
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga LaDescarada Mon 27 Feb 2012 - 1:46

kurr mosj a bo dikujt tkeqen se herdo kurdo te gjithat kthehen ne kete jete
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Maksi Mon 27 Feb 2012 - 1:51

kurre mos thuaj kurre .......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga kasperi Mon 27 Feb 2012 - 1:52

kurr mos u dorezonu nga synimet qe keni para veti
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 5:54

Kurre mos thuaj kurre kur ne realitet mund te realizosh cdo gje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sat 2 Feb 2013 - 10:53

Kurr mos u largo nga forumi je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sat 2 Feb 2013 - 11:09

Kurre mos u jep kenaqesi atyre qe te rrezuan njehere,ngrihu perseri ne kemb dhe tregoju qe t'i je me e fort se ce mendojn ata
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Alberti Sat 2 Feb 2013 - 11:10

Kurr mos fol keq

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Malsori Sat 2 Feb 2013 - 11:13

kurr mos u bene xheloz_e
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Neta E Sat 2 Feb 2013 - 23:59

Kurre mos nderhyj mes dy te dashurave
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos.. . - Faqe 3 Empty Re: Kurr mos.. .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi