Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asteroidi AG5 po i afrohet tokës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asteroidi AG5 po i afrohet tokës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asteroidi AG5 po i afrohet tokës

2 posters

Shko poshtë

Asteroidi AG5 po i afrohet tokës Empty Asteroidi AG5 po i afrohet tokës

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 7:56

Asteroidi AG5 po i afrohet tokës Asteroid-296x300Asteroidi 2011AG5 po i afrohet Tokës dhe shkurtin e vitit 2040 do t’i afrohet edhe me tepër, por ‘goditja’ ka pak gjasa që të ndodhë.
Kjo është deklarata e ekspertëve të NASA-s, të cilët kanë përgënjeshtruar lajmet që kanë qarkulluar nëpërmjet media.
Sipas tyre, është shumë shpejt për të bërë parashikime në periudhë afatgjatë. Sipas përllogaritjeve, mundësia që Toka të goditet në vitin 2040 është 1 në 625.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asteroidi AG5 po i afrohet tokës Empty Re: Asteroidi AG5 po i afrohet tokës

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:40

qenka me i madh asteroidi sesa planeti yne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi