Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"

2 posters

Shko poshtë

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" Empty Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 24 Mar 2012 - 3:58

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" ChupacabraNje qytet i vogel ne Ukrainen perendimore eshte i terrorizuar per gjate nje viti nga nje kafshe e panjohur, me sulme mbi bagetine. Gjuetaret lokale sugjerojne se ajo mund te jete "chupacabras" mitike. Banoret lokale te Volcovtsy (Ukraine) jane te frikesuar nga ky mishngrenes i cuditshem, sepse ne muajin shkurt 2012 vrau mbi 35 bageti.

Kthimi i Chupacabras

Gjuetaret lokale thone se sulmet filluan vitin e kaluar dhe, ndoshta, jane kryer nga nje grup i ketyre krijesave. Ata shtojne se plaget e marra tek kafshet e sulmuara, nuk ishin si plage te shkaktuar nga ujqerit apo dhelprat.

Fshataret pretendojne se ata u perballen me nje prej ketyre kafsheve, por nuk arriten per te kapur ate. Megjithate, kjo do ti kishte alarmuar ekspertet e UFO-ve dhe studiuesit te cilet jane organizuar per te bere nje inspektim ne qytetin lokale te Volcovtsy.

Disa banore lokale besojne se ajo mund te jete legjendarja 'chupacabra', duke cituar se edhe tek qente ka pasur nje sjellje te pazakonte, ku shumica e tyre lehin dhe vajtojne gjithe naten, dhe kane frike te dalin nga kopeja.

Ne qytetin e Volcovtsy, te gjithe preferojne te fshehin kafshet e tyre ne stalla. Nderkohe, ufologet jane duke u pergatitur per te studiuar dhe monitoruar kete pranvere sjelljet e bishes me misterioze dhe enigmatike, gjithashtu jane duke u perpjekur per ta kapur ate me ndihmen e qytetareve lokal dhe gjahtareve.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras" Empty Re: Qyteti i vogel i Ukraines po ''terrorizohet''nga "Chupacabras"

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:49

shyqyr qe shteti yn nuk preket nga gjera te tilla.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi