Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it?

2 posters

Shko poshtë

Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it? Empty Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it?

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:32

Kjo pyetje ka filluar të bëhet gjithnjë e më tepër ndërsa Vladimir Putin përgatitet të marrë sërish presidencën. Misteri i zhdukjes së saj rritet më shumë ndërsa gjithnjë e më tepër flitet për lidhjet jashtëmartesore të njeriut më të forte të Rusisë.

Një nga arsyet pse ish- stjuardesa e Aeroflot nuk shihet më në publik janë thashethemet se Putin ka një lidhje pasionante me spiunen Anna Chapman e cila u arrestua në vitin 2010 në SHBA për spiunazh dhe tashmë e kthyer në një modele të brendshme.Disa të tjerë thonë se Putin ka akoma të dashur medalisten olimpike Alina Kabayeva, me të cilën dyshohet se ka edhe një fëmijë.

Putin dhe Lyudmila-n janë martuar në vitin 1983 dhe hera e fundit që kanë dalë bashkë para mediave ka qenë viti 2010 kur u përfol për një shkurorëzim të mundshëm, për të treguar se zërat nuk janë të vërtetë.

Për analistët Putin, njësoj si liderët e tjerë rus, po e mban gruan larg syve të publikut. Sipas disa mediave ai e ka dërguar 54-vjeçaren në një shtëpi pranë manastirit të vjetër Yelizarov pranë kufirit me Estoninë.Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it? 25-LA-SHOWBIZZ-Anna_Chapman_apo_Alina_Kabayeva

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it? Empty Re: Anna Chapman apo Alina Kabayeva, ka “zhdukur” të shoqen e Putin-it?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:37

po kjo gruaja e putinit eshte?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi