Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi...

Shko poshtë

Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi... Empty Kushtoji 2 min nga jeta jote ketij shkrimi...

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 5:38

Kushtoi Dy Minuta Nga
Jeta Jote Ketij Shkrimi,
Eshte Shum I Bukur...

"Cdo Dite Qe Jetojm
Eshte Nje Mundesi E
Vecante"
Prandaj,Te Lexojme Me Teper Libra Dhe T`i Kushtojme Me Pak Koh Puneve Te Shtepis.

Te Ulemi Ne Shkalle Dhe Te Adhurojme Pamnejn..
Pa Domosdoshmerine Per Te Pare Nese Ka Bareta Te Keqia Ne Kopsht..

Te Kalojme Me Shum Kohe Me Familjen Dhe Miqete,Dhe Me Pak Kohe Duke Punuare Per Te Tjeret..
Kam Vene Re Se Jeta Eshte Nje Bashkesi Eksperjencash,Per T`u Vlersuar Dhe Jo Mbi Vlersuar..Tashe Nuk Heq Menjane Asgje,Perdor Gota Kristali Cdo Dite..
Vesh Rroba Te Reja,Dhe Sikur Vetem Per Te Shkuar Ne Market Nese Kam Deshire..
Nuk Ruaj Menjane Parfumin Me Te Mire Per Festat E Vecanta,E Perdor Gjithnje,Cdo Here Qe Dua Te Ndjej Aromen E Tije...
Frazat "Nje Dite..",Po Zhduken Nga Fjalori Im
Te Bejme C'ka Kemi Deshire,Sot..

Me Vjen Keq Qe S'kam Shkruare Letrat Qe Doja Sepse Qellimi Per T'i Shkruar IShte.."Nje Dite Nga Keto.."
Me Vjen Keq Dhe Jam Akoma I Trishtuar Kur Kuptoj Se Kam Rreshtur Se Theni Vellezerve Dhe Shoqerise Time Se Sa I Dua..Tani Perpiqem Te Mos Kthej Mbrapsht, Harroj Apo Ruaj, ASgje Qe Mund T'i Jape Lumturi Dhe Alegri Jetes Sime..
Cdo Dite Qe Kalon, I Them Vetes Se Kjo Dite Eshte Shume E Vecante.Cdo Dite,Cdo Ore,Cdo Minut Qe Kalon.. Eshte Shume E Vecante.
NEse e Merr Kete Mesazh Do Te Thote Se Dikush Te Mendon Dhe Te Ka Perzemer..Nese Je Shum I Zene Per T'i Kushtuar Disa Minuta Ketije MEsazhi Per T'ia Deguare Personave Qe Vlerson..
Ose Nese Perferon T'i Thuash Vetes "SApo Te Kem Kohe" Do Ta Nis "Nje Dite Nga Keto" Mund Te Persesh Shume..
Ose Te Mos Mberrish Kurre...


Ky Mesazh Permbane Ushqim Per Shpirtin..
Jepu Te Tjereve Me Teper Sec Presin Dhe Beje Me Besim
Mos Lejo QE Nje KEqkuptim I Vogel Te Prish Nje "Miqesi"..
Mbaj Mend Poezine Tende Te Perferuar
Ose Muziken EQ Te Pelqen Me Teper..

Thuaj: "Te Dua" Vetem Atehere Kur Dashuria Jote Eshte E Vertete..
Dhe Nese Duhet Te Thuash: "Me Vjen Shume Keq" Shihe Ate PErson Drejt E Ne Sy.
Nese Nuk Beson Ne "Dashurine Me Shikim Te Pare",Mos U Tall Me Enderrat e Te Tjereve..
Dashuro
Thellesisht
Dhe Me
PAsion,
Ndonjeher Dhe Mund Te LEndohesh,Por Eshte e Vetmja Menyre Per Ta Jetuare Jeten Plotesisht..
Nese S'je Dakort Perpiqu Te Pakten Te JEshe E "Ndershme",Fol Ngadale,Por Mendo Me Shpejtesi..Mos Ofendo,Mos I Gjykoni Te Tjeret Per "Ate Qe Keni Degjuar Te Thuhet Per Ta"...
Nese Dikush Te Ben Nje Pyetje Te Ciles Nuk Do T'i Pergjigjesh,
Buzeqesh Dhe Pyete: "Pse Do Ta Dish?"
Kujto Qe Nje Dashuri E MAdhe, AShtu Si Nje Sukses I Madh,Eshte Nje Risk,Merr Persiper..

MArtohu Me Dike, Me Te Cilin Te Pelqen Te Flasesh..
Sepse Kur Te Plakeni Biseda Do Te Jete Me E Rendesshme Se Cdo Gje Tjeter...
Kujtohu Dhe Se Disa Here Heshtja Eshte Pergjigja Me E Mire..
Lexo Me Teper Libra,Shiko Me Pak Tv,Jeto Nje Jete Te Mire Dhe Te Rregullt..
Nje Shtepi E Lumtur Eshte Ajo Cka Ka Rendesi Me Teper. Bej C'Te Mundesh Qe Te Krijosh Nje Ambjent Te Tille.
Mos E Nderprit Kurre Dike QE Po Te Tregon Perzemersis...
Kujto Qe Lidhja Me E Mire Eshte Ajo Ku Dashuria Mes Dy Personave Eshte Me E Madhe Se Sa Nevoja Qe Kane Per Njeri-Tjetrin..


Kalofsh Nje nate te kendshme ...
Dhe Nje Jete Te Mbrekullueshme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi