Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I/e dashuruar në... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I/e dashuruar në... - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I/e dashuruar në...

+22
bekimi
valtori
Maksi
Petriti
Xhan
Neta E
tipi engjellor
Samuela
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Arian 123
Arabela
mister.albania
il conte
Emona
Gladiola
dajti modh
Sasha
Anakonda
WebMaster
Labja
Alberti
26 posters

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty I/e dashuruar në...

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 12:28

First topic message reminder :

..ne forume je farewww je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Dec 2012 - 2:42

Ailin shkruajti:Ne universitet....

Bravo.

Suksese
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 2:51

ne jeten time
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 3:24

Me gjith familjen time
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 3:25

njerzit qe me duan dhe u dua
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 3:28

Me maxx30 dikur.... Happy
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 3:30

me heshtjen time
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 3:33

Me femijet e mi qe i adhuroj.....
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 3:34

me dike qe eshte larg .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 3:58

Thjeshtesin e tij
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:00

Ne :P loptopin tim ce ja kam pastru memorjen
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 4:01

Ne imazhin e tij te bukur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 4:02

TEK AJO QE ME BEN TE LUMTUR
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 4:02

Ne floket e mija hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:03

ne dikon po sedie aj qka esht ka bon hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 4:09

mencurine e saj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:11

vetem ne bukurin e dikujt hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 4:11

ne fotot e saj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 4:14

ne dukjen e tij Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 5:31

NE KETE KENGE

Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Lazdrane Wed 19 Dec 2012 - 5:33

I e dashuruara ne kete forum juhjjjjj Happy
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga bekimi Wed 19 Dec 2012 - 7:22

ne bukurin e vendases

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:00

Hic fare ..as ketej dhe as andej.... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 8:17

ne shkolle...
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:19

Modestin e tij
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:26

Kjo ketu siper me E.... iihhaa.

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 8:27

ne kerkon se kush sme dojka iihhaa.
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:29

Xhan shkruajti:ne kerkon se kush sme dojka iihhaa.

Te dua une moj si moter...

Si ka mundesi nje vajze bukuroshe dhe simpatike si ti...nuk e do njeri...??' eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:31

il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:32

Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... cscscs
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:34

il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ehe,s'eshte e vertet kjo qe thua,por sidocofte nejse [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:36

Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ehe,s'eshte e vertet kjo qe thua,por sidocofte nejse [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk di une...njeh ndonje vajze ti qe me do mua....??? :p :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:38

il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ehe,s'eshte e vertet kjo qe thua,por sidocofte nejse [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk di une...njeh ndonje vajze ti qe me do mua....??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Po e njoh nje [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:39

Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ehe,s'eshte e vertet kjo qe thua,por sidocofte nejse [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk di une...njeh ndonje vajze ti qe me do mua....??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Po e njoh nje [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa he nje here ma thuaj te veshi..kush eshte..?? :p

Se une hic sdi gje... HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 8:43

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:ne kerkon se kush sme dojka iihhaa.

Te dua une moj si moter...

Si ka mundesi nje vajze bukuroshe dhe simpatike si ti...nuk e do njeri...??' eeww

nuk e di Aldo e mir po pa nafak th_gruebelgirl sa bohet dikush mem desht po del diqka e po prishet puna :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:43

il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta E shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo ketu siper me E.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Une hic ...as ketej as andej... :eh'utuar:
E po kjo E... ka vecanti [You must be registered and logged in to see this image.]...Po ty pse s'je i dashuruar.? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se nuk me do njeri mua....dhe une nuk dashurohem.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ehe,s'eshte e vertet kjo qe thua,por sidocofte nejse [You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk di une...njeh ndonje vajze ti qe me do mua....??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Po e njoh nje [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa he nje here ma thuaj te veshi..kush eshte..?? [You must be registered and logged in to see this image.]

Se une hic sdi gje... [You must be registered and logged in to see this image.]
E di edhe ty sigurisht,eshte A........... [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga il conte Wed 19 Dec 2012 - 8:45

Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:ne kerkon se kush sme dojka iihhaa.

Te dua une moj si moter...

Si ka mundesi nje vajze bukuroshe dhe simpatike si ti...nuk e do njeri...??' eeww

nuk e di Aldo e mir po pa nafak th_gruebelgirl sa bohet dikush mem desht po del diqka e po prishet puna :5454787:

Jo nuk ka mundesi ...ata nuk dine se cfare humbin....nje bukuroshe si ti....nuk kane per ta gjetua as ne endrra.... :5454787: :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Neta E Wed 19 Dec 2012 - 8:49

Ne shi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 8:50

ne plazh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 8:51

il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:
il conte shkruajti:
Xhan shkruajti:ne kerkon se kush sme dojka iihhaa.

Te dua une moj si moter...

Si ka mundesi nje vajze bukuroshe dhe simpatike si ti...nuk e do njeri...??' eeww

nuk e di Aldo e mir po pa nafak th_gruebelgirl sa bohet dikush mem desht po del diqka e po prishet puna :5454787:

Jo nuk ka mundesi ...ata nuk dine se cfare humbin....nje bukuroshe si ti....nuk kane per ta gjetua as ne endrra.... :5454787: :5454787:

.c.r.y e po ec e mbushajv mendjen dikujt ti si thua Aldo :5454787:, po ii han dreqi ato mat kqijat full me dashuri hihihi hihihi hihihi

Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 8:53

ne fb
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I/e dashuruar në... - Faqe 6 Empty Re: I/e dashuruar në...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi