Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

2 posters

Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 19:40

“Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…
Neve nuk merzitemi nese flisni
me djem te tjer, nuk merzitemi nese keni shok meshkuj, por kur jemi diku
me ju dhe vjen nje djal…dhe ju I hidheni siper pa e prezantuar e
harroni qe edhe ne jemi ne te njejten dhome, kjo na nervozon.
Ne nuk
merzitemi nese dergoni mesazhe me shoket tuaj. Por kur kjo gje ndodh ne 2
te nates, na ben te dyshojme. Cfare mund te ket kaq te rendesishme ne 2
te nates?!
Nese ju themi: e bukur, e mrekullueshme, simpatike nuk po
genjejm, prandaj mos na thoni qe nuk kemi te drejt sepse nuk do te
reshtim kurre se theni keto.
Karakteristika me sensuale e nje vajze
esht besimi ne vetvete.Na puthni kur nuk mund ten a shikoj askush, por
edhe nqs na shikojne…do ishte akoma me bukur!
Nuk duhet te visheni
enkas per ne. nese ju ftojm diku mos vishni fundin me te shkurter qe
keni dhe sa me shum tualet te mundeni. Neve na pelqeni per ate qe jeni
ne te vertet. Per shembull, mua me pelqen me shum nje vajze e veshur me
nje bluze te thjeshte dhe atletet e mia.
Mos e merrni seriozisht cdo
gje qe ju themi. Sarkazma esht 1 gje e mrekullueshme. Mos u merzitni
edhe per gjerat me te vogla. Mos na tregoni sa seksi esht Brad Pitt apo
Jessy McCartney …Eshte e merzitshme. Keni shoqet tuaja per te folur per
kto gjera.
Dua te theksoj, se nese nje djal ju trajton keq, mos u perpiqni ta ndryshoni sepse nuk ka per te ndryshuar!
Gjeni
dike qe tju bej te buzeqeshni kur po ndiheni keq . dike qe tju fale
edhe kur gaboni. Qe tju doje pavaresisht dhimbjes qe mund ti shkaktoni.
Dike qe do te ler ne mes punen qe ka ne dore vetem per tju then ‘Te
Dua!’
Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… 537028_410652772279483_141388129205950_1723846_1107126495_n-300x209

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte… Empty Re: Nje leter e shkruar nga nje djale i sinqerte…

Mesazh nga Ariel Tue 26 Jun 2012 - 22:12


Gjeni dike qe tju bej te buzeqeshni kur po ndiheni keq . dike qe tju fale
edhe kur gaboni. Qe tju doje pavaresisht dhimbjes qe mund ti shkaktoni.
Dike qe do te ler ne mes punen qe ka ne dore vetem per tju then ‘Te
Dua!’

Kjo e fundit me pelqeu shume.....pooor...qe eshte E Pamundur juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi