Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

4 posters

Shko poshtë

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Empty Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

Mesazh nga Klio Mon 14 Nov 2011 - 9:41

Te trajton mire parajsa?

Jo se, nese pasi te mori ne gjirin e saj nuk denjohet as te beje kete, do te beja gjithcka per te te kthyer ketu.

Pastaj ti ketu je akoma,sepse gjithe jeten tende e mblodha dhe i bera nje vend ne zemren time.

Por, sigurisht, ketu lotet vazhdojne te dalin te shtyre nga malli per ty.

E nese je mire ndoshta arrij te jem mire edhe une.

BABI, doja te te kerkoja falje sepse heren e fundit qe u pershendetem, nuk e di nese perqafimi qe te dhashe te trasmetoi ate qe duhet te kisha thene, qe te dua shume.

Une gjithsesi ta thashe kur po merrje fryme per here te fundit, por dyshoj te me kesh degjuar.

Dua te te them qe me mungon shume e qe lotet nuk mbarojne kur kujtoj kohen qe kaloja me ty.

Do kishim bere kaq shume gjera bashke nese do ishe ketu duke me mbajtur per dore, si atehere kur isha vogelushe.

E tani qe po te shkruaj kete leter, shoh lart ne qiell dhe perpiqem te mos qaj, por mungesa jote eshte me e forte se une.

Kam kaq shume gjera per te te thene por ajo qe dua te te bertas e ta degjosh mire eshte, se pavarsisht se ka pak kohe qe je larg meje, vendi me i privilegjuar ne zemren time te perket ty BABI!

Po po, ai vend plot me dashuri, ai vend qe thote gjithcka per mua, te perket ty!Do te te shkruaj prap, te premtoj!

Me mungon dhe te dua pafundesisht shume!

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Safe_image.php?d=AQDqBOw9SsPy-SaF&url=http%3A%2F%2Fi52.tinypic.com%2F28l9zf4
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Empty Re: Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Nov 2011 - 9:43

:qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj: :qajjjjjj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Empty Re: Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

Mesazh nga Emona Mon 14 Nov 2011 - 9:45

Ehhh,! 833945 833945

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Empty Re: Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:56

Shume e tmerrshme,kjo mvlen edhe per mua qe me mungon babi im.

Un jam jetmira e po shkruaj nje poezi per babin tim,
qe ka shkuar ne nje rruge pa kthim.
Mora laps e leter qe te shkruaj per ty,
po cte bej se sme len lotet qe kam ne sy.
Ishe shum i ri per te shkuar ne paqe,
babi pse spushojn lotet ne faqe.
Ti sot je engjell,pasi ne parajse ne qendron,
babi ti a me shikon.
Nuk jam e lumtur sepse me mungon ti,
ishe jeta ime babi me mungon shume.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. ) Empty Re: Hej BABI, si shkojne gjerat atje lart..?? ( Nje leter e shkruar nga nje vajze qe ka humbur babain.. )

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi