Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teme e gjithaneshme

+6
Єямєℓiиdå
EMI
WebMaster
Arabela
T_o_n_i
Ariel
10 posters

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Jul 2012 - 9:37

First topic message reminder :

Te kjo tema ketu mund te me pyesni mua mbi te gjitha fushat ne jete dhe un ju jap pergjigje.

Psh mund te flasim per politike, gjirin persik, si te zjejme veze, ceshte seksuale, semundje virusale, probleme psikollogjike etj etj.

Pres pyetjet tuaja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Aug 2012 - 5:58

Ti nuk le as attachments ketu ne forum qe te tregoja nji foto. Pupupu sa gabime qe ke ti ketu.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 6:17

Hahahaha i kam ore se skam kohe te merem me forumin keto dite deri sa te nderroj domain kshu do mbesi :5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Aug 2012 - 6:20

Ketij forumi i mungon nji profesionist si puna ime. Nga ana teknike e kom llafin.

Vetem se un jam shume i shtrenjte. Nuk me mban dot me rroge.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 6:21

Hahaha aty rri ti se me duhesh ti mua hahahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 4 Oct 2012 - 1:00

Ather pse bon si shef ne forum ti?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 2:44

Se e kom pas babin Oficer.

Pytja tjeter?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 4 Oct 2012 - 4:27

A mendon se je i plotfuqishem?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 7:15

Jo vetem i plotefuqishem por dhe i pavdekshem.

Kam pire njehere 3 shishe Whiskey dhe nuk kam vdekur.Pytja tjeter?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga LaDescarada Thu 4 Oct 2012 - 9:04

a mendon se sjellja jote ka ndikim tek njerzit qe i rrethon? nese po a eshte pozitive apo negative?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arian 123 Thu 4 Oct 2012 - 9:10

Me siguri qe ndikon.Pozitiv,varet se kush i vlereson sjelljet e mia.

Ke menduar ndonje here ku do te kesh arritur mbas 10 vjetesh?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 9:30

LaDescarada shkruajti:a mendon se sjellja jote ka ndikim tek njerzit qe i rrethon? nese po a eshte pozitive apo negative?

Pytje shume interesante. Me then te drejten nuk e di. Disa ndikohen disa jo. Ata qe ndikohen, them qe ndikohen per pozitivisht.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 9:31

Arian 123 shkruajti:
Ke menduar ndonje here ku do te kesh arritur mbas 10 vjetesh?

Ne varreza.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga LaDescarada Thu 4 Oct 2012 - 9:39

Nese e kishe pas fuqin me ndryshu boten...qka kishe ndryshu?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arian 123 Thu 4 Oct 2012 - 9:41

.............qe njerzit te mendojne ndryshe.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 9:53

LaDescarada shkruajti:Nese e kishe pas fuqin me ndryshu boten...qka kishe ndryshu?

Do kisha zhduk fene.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga LaDescarada Thu 4 Oct 2012 - 9:58

hmm...mendon se ishte kan bota ndryshe? pse bash fene me zhduk?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Oct 2012 - 10:03

Sepse eshte burgu i mendjes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga EMI Thu 4 Oct 2012 - 10:03

ilirziu shkruajti:
Arian 123 shkruajti:
Ke menduar ndonje here ku do te kesh arritur mbas 10 vjetesh?

Ne varreza.
do kalosh ne pjes kembimi..
? hahah je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Arian 123 Thu 4 Oct 2012 - 10:36

Eshte Europa me gjini mashkullore apo femrore.?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 4 Oct 2012 - 23:22

Mfal mos je gje Arian Cani ti??? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Oct 2012 - 9:23

Boni ca pytje me te mira.

Europa eshte travestit. Kshu qe gjinia varet nga stina.

Ndersa Arian Cani skuqet kur flet me mu.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Fri 5 Oct 2012 - 9:41

je farewww je farewww je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Fri 5 Oct 2012 - 18:13

Pse tpelqen me shit tangellik ty mer dak?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Nov 2012 - 11:21

Se kom benc 500sh.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:03

"kA KE QEN QE KE MUNGU AQ SHUM?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Tue 6 Nov 2012 - 8:12

Romney apo Obama...

Dhe pse ??[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 4:19

Burrrelsja shkruajti:"kA KE QEN QE KE MUNGU AQ SHUM?

U martova me nje vajze qe njoha ne Internet por mbas dy ditesh u ndava pasi nuk kishim gjera te perbashketa.Romney apo Obama...

Dhe pse ??

Asnji. I pavarur. Te dy partite jan sistem komunist qe i pergjigjen interesave te bizneseve te medhaja dhe jo popullit. Ndryshimi nga Shqipria eshte qe shumica e popullit ne Amerik nuk vuan nga ana ekonomike. Por do i vij fundi i dit dhe ketij veni.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 4:32

avash se na bane humor burgu dak
nejse lodh apo merzit?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 4:43

I cik pa gjume se ndejta vone ne internet mbreme per te gjet nji grua tjeter per tu martuar.

Ti vet mir kshu?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 4:47

mos mqaj hallin mu se edhe po qesh smun ka kush msheron jo si ty
a katolik a mysliman je?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 4:48

As katolik as myslyman.

Sa vjet ke ne Tiran?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 4:53

ca tirone thu mor se un jom lind e jetoj nburrrel lol
je tip i qet apo nervoz ?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 4:57

Shume i qete. Aq i qete saqe i nervozoj te tjeret.

Na dergo nai foto nga Burreli?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 5:06

skom pun tjera un sdergoj foto un se smpelqejn fotot
me ca partie je?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 5:10

Nuk jam me ndonje parti.

Po ti do votosh prap per Salen per her te shtate?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 7 Nov 2012 - 5:14

Per here te shtatembedhjete sdo votoj hahahahahaaa

Ke nostalgji te vish e te jetosh ne shqiperi...ne tiron mo.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 5:15

Ariel shkruajti:Per here te shtatembedhjete sdo votoj hahahahahaaa

Ke nostalgji te vish e te jetosh ne shqiperi...ne tiron mo.Kam, por vij vetem nqs gjej nai pun me nai sekretare dhe me nja 5000 Euro ne muj. Nuk du shume nga jeta. Vetem nji Amare Lucano.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 7 Nov 2012 - 5:19

Aha...spaske per tardh gjo...ku tlen radh Sala per 5000-shen ne muj ri...
Jan bo vampira per zotin.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Nov 2012 - 5:21

E di e di kan ardh koh te keqija, ka fillu me honger robi robin.

Plus qe do me duhet dhe nai perkthys qe te merrem vesh me keta Kosovaret kshu qe leje fare me mir dhe s'po vij fare. Se kushedi dhe nxefem dhe filloj nai sherr me nanjonin qe ka bo ndertime pa leje aty afer shpis time.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Ariel Wed 7 Nov 2012 - 5:25

Opo ndertimet mire qe u bon...po i kan mgel robve n'dore...spo i hipotekojne dot se duhet me hudh gjob t'modhe per zotin ;)
Rri se je mire anej....dhe ne qe kena ngec knej prej punve...po na prishet menja me ja fut anej...me verte qe duhen nerva celiku me jetu ktu...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 3 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi