Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teme e gjithaneshme

+6
Єямєℓiиdå
EMI
WebMaster
Arabela
T_o_n_i
Ariel
10 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Jul 2012 - 9:37

First topic message reminder :

Te kjo tema ketu mund te me pyesni mua mbi te gjitha fushat ne jete dhe un ju jap pergjigje.

Psh mund te flasim per politike, gjirin persik, si te zjejme veze, ceshte seksuale, semundje virusale, probleme psikollogjike etj etj.

Pres pyetjet tuaja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:46

Te pelqen te merresh me thashetheme?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 6:54

Jo.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 6:58

O burrelse, a rri naten pa gjume nqs nji njeri te thot te verteten ne sy?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 6:59

ilirziu shkruajti:O burrelse, a rri naten pa gjume nqs nji njeri te thot te verteten ne sy?
un nuk rri naten pa gjum per ate qe mdhemb shpiurti per te e jo mo se ca mthon mu...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:00

Ke mbajt ndonjeher ditar ne jeten tende?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Thu 8 Nov 2012 - 7:02

Ore ilirziu do jete apo jo fundi i botes me 21 dhjetor [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 7:14

Inat mbajm te gjith.

O Klea mua me tha nje person qe merret me studimin e Alieneve qe ne 21 Dhjetor do na pushtojne alienet por Token do e shpetoje Will Smith.

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Will_smith
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 7:16

Te ka rastisur ndonjeher qe te rrish gjith naten pa gjum per shkak te nje personi?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Nov 2012 - 7:17

Burrrelsja shkruajti:Te ka rastisur ndonjeher qe te rrish gjith naten pa gjum per shkak te nje personi?

Po
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:01

ky personi siper ku ka ik qe paska humb krejt?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 4 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi