Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teme e gjithaneshme - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teme e gjithaneshme

+6
Єямєℓiиdå
EMI
WebMaster
Arabela
T_o_n_i
Ariel
10 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Jul 2012 - 9:37

First topic message reminder :

Te kjo tema ketu mund te me pyesni mua mbi te gjitha fushat ne jete dhe un ju jap pergjigje.

Psh mund te flasim per politike, gjirin persik, si te zjejme veze, ceshte seksuale, semundje virusale, probleme psikollogjike etj etj.

Pres pyetjet tuaja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga T_o_n_i Thu 19 Jul 2012 - 21:58

ilirziu ...cte bej un ...popull jam e me ka ngel ora ke vitet 80
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Jul 2012 - 2:22

Ariel shkruajti:
Ca mendimi ke per facebook?Facebook eshte gjeja me e mire qe i ka ndodhur figurave te autoritetit si psh Cia, Fbi, Mi5 ose thjesht rrajoni i policise.

Qe kur ka dale facebook, keto agjensi kan heq shume njerez nga puna pasi nuk i duhen me sepse i gjejne te gjitha gati ne Facebook.

Pasi ne njerezit duam nji ngrohtesi virtuale. Hajde puthemi bashke Ariel dhe shkembejme informacion personal.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Jul 2012 - 3:21

He njehere se e shoh qe ta ka enda te ngacmosh ne kete teori edhe akoma se kam kuptuar si duket ke esperience te tille ti per moshen qe ke ..He njehere si te duken njerezit qe bien ne dashuri neper forume apo chate apo facebook e neper lloj lloj sitesh, si te duket qe keta lloj njerezish i han genjeshtrat kaq lehte . [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 20 Jul 2012 - 5:30

Dashuria nuk egziston ne realitet jo ne internet. Kshu eshte mendimi im mbi keto lidhjet virtuale ti Klea.

Ky interneti eshte shpik per qef, te pakten kshu e shof un.
Psh un jam ne pun, kur kam nai dor pushim vij ketu dhe jap mendimet e mia te cmuara mbi jeten, universin dhe qellimin e jetes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga EMI Fri 27 Jul 2012 - 0:40

ooo kush na qenka ky i dituri madh qe dinka cdo gje..??
me thuaj i mencuri madh...: c'eshte nje gje qe kalon mbi uje , e nuk laget..???
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Jul 2012 - 5:12

Jezusi.Pytje tjeter ke?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 27 Jul 2012 - 18:40

Me ca merresh ne jeten reale?....[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga EMI Sat 28 Jul 2012 - 0:15

ilirziu shkruajti:Jezusi.Pytje tjeter ke?
kot i thua vetes i mencuri madh..., se gjete...
perpiqu dhe pak,,deri sa te gjesh ate te paren skam pyetje tjeter...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Jul 2012 - 4:45

Єямєℓiиdå shkruajti:Me ca merresh ne jeten reale?....Teme e gjithaneshme - Faqe 2 3189159776Un jam program kompjuteri ne jeten reale. Ne kete moment ju nuk po flisni me nji njeri por me nji program kompjuteri.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Jul 2012 - 4:46

EMI shkruajti:
ilirziu shkruajti:Jezusi.Pytje tjeter ke?
kot i thua vetes i mencuri madh..., se gjete...
perpiqu dhe pak,,deri sa te gjesh ate te paren skam pyetje tjeter...Ajo eshte pergjigjja. Vetem Jezusi ecte mbi uj pa u lag.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga EMI Wed 1 Aug 2012 - 22:41

ilirziu shkruajti:
EMI shkruajti:
ilirziu shkruajti:Jezusi.Pytje tjeter ke?
kot i thua vetes i mencuri madh..., se gjete...
perpiqu dhe pak,,deri sa te gjesh ate te paren skam pyetje tjeter...Ajo eshte pergjigjja. Vetem Jezusi ecte mbi uj pa u lag.
se gjete serisht...eshte ''hija.''..
pra sje plotesisht i mencur madh, hahah
ti kishe ndonje pyetje per mua, meqe se gjete pyetjen time..??? Teme e gjithaneshme - Faqe 2 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Thu 2 Aug 2012 - 9:29

Po kisha.

Genjen shume kshu ne pergjithsi? Psh nga 10 fjale, te 10-ta jane genjeshtra apo vetem 5?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Aug 2012 - 10:14

Ekziston fundi i botes apo jan perralla


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Aug 2012 - 10:21

Ekziston por do ndodhi mbas nja 100 milrajde vitesh.

Ndersa dielli jone do shpertheje mbas 4 miljarde vitesh.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Aug 2012 - 10:24

Hmm kriza futet ne fundin e botes apo tani genjejne shkencetaret e Amerikes


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Aug 2012 - 10:25

Amerika nuk ka shkencetare i her. Vetem bejne copy/paste dhe i del nji gje me e mire se kan ca lek me shpenzu.

Ca krize e kishe llafin ti? Krize ekonomike?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Aug 2012 - 10:27

Patjeter qe e kisha llafin ne krizen ekonomike duke e pare qe ekonima tani eshte 0 bankat po falimentojne .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Aug 2012 - 10:31

Aha. Kjo nuk eshte krize. Thjesht nji etape tjeter ku te pasurit behen me te pasur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 3 Aug 2012 - 10:33

Hahaha pergjigje e sakte flm ika njehere per sonte ishalla vjen dimri me shpejte hahaha se do plasi tema jote me pyetje se atehere anetaret sjan me pushime hahaha noten gjum te embel ilirziu uroj qe mos te mbesi hadri me pergjigjet e mia apo pyetjet je farewww kshu jam un skam mor mesim nga asnje kam mesuar vete je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga imagjinata Fri 3 Aug 2012 - 12:30

besoj se cdo ngritje ka dhe një rënie,kjo ndoshta nje dite ne një të ardhme të afërme ose largët edhe ky civiliyim do shkatrohet,nga faktorët natyror ose nga faktori njeri nuk e di se cili do ngadhnjej,Nëse shikojmë historikisht ne periudha te ndryshme kanë egzistuar civilizime shum të fuqishme kanë aritur kulminacion në yhvillimin e tyre dhe janë zhdukur krejtësisht dhe sërisht pas ku e di se sa qindra ose mija viteve sërisht një civilizim tjeter.Kështu që nëse një dit vjen fundi po edhe i këtij civilizimi nuk me duket se po ndoll diçka e pazakont,ndoshta egyistojne ligjesi qe nuk jane nën kontrolin e fuqis sonë sepse ne jemi vetem njërëy sa do qe na dukekemi të përsosur prap nuk jemi të pa kufizuar.Une personalisht i takoj konfesionit islam megjithese nuk e quaj veten per shum religjioz ne islam vec te gjithe e dine se do vjen një ditë kur kjo bote do shkatrohet kështu që nuk duhet të na befason asgjë.
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Aug 2012 - 3:47

Ti imagjinata je perjashtuar tashme nga kjo tema.

Diten e mire.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga imagjinata Mon 6 Aug 2012 - 4:59

zbulimet me te reja shkencore kane vertetuar se njeriu ne kete bote dhe bota reth tij do të jetojnë dhe egzistojnë përjetësisht,gjithashtu dhe në librat e shënjte janë zbuluar disa faqe ku flasin mbi prejardhjen e njeriut nga hiçi dhe shenderimin e natyrës së tij ne apsolute, më njeriu nuk do të jetë i detyruar të punoje por punën që e ka për sot nuk do ishte keq ta len për neser, ndersa sa i përket reprodukimit të jetës më me këtë çështje do te kijdesen Ufoo të cilet do ti ja dërgon si dhuratë njeriut zoti si dëmshperblim per vuajtjet e deritashme,ndërsa detyra e vetme që do kërkohet ështe që njeriu të posedon aq dashuri në vete sa te mund ti kënaqe me dashuri gjith ata qe jetojn per dashuri.... kjo do ndodhë menjëher po sa të bashkohen ne shqiperi Socialistet dhe Demokrate dhe ne Maqedoni BDIdhe PDSH i nderuar ilirziu besoj se mbetesh i kënaqur pas këtij lajmi te fresket dhe te këndshem ketë te dhëna u mundova ti siguroj vetem për ju........ cfar nuk bëra ke mëshir mos me hudh ne rrugë sepse edhe un i kam disa endra si ju.....hahhaaa pershendetje
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Aug 2012 - 5:12

Imagjinata, Zoti paste meshire per shpirtin tend.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga imagjinata Mon 6 Aug 2012 - 5:20

un them duhet pasur kujdes me njerëzit se njerëzit sot nuk kan mëshire,ndersa Zoti sigurisht se eshte më i mëshirshëm
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Aug 2012 - 5:32

Zoti gjithmon nderhyn kur zihen njerezit. Kjo dihet.

Ajo qe nuk dihet eshte do vdesim tani apo pak me vone?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga imagjinata Mon 6 Aug 2012 - 6:52

Nje gjë ështe e sigurtë se faktori njeri po kontribon shumë për ta shkateruar ktë botë dhe me hapa te shpejtë po i afrohemi vdekjes si lloj,moskujdesja per natyrën dhe begatit e saj dihet çfar na sjell.Ndersa vdekja si vdekje nuk duhet të na shqetsoj ajo eshtë diçka normale dhe vdekja nuk duhet të konsidirohet për tragjedi,ashtu siç ka vendosur perendia për të na dhuruar jetë gjithashtu dhe vendos të njejtën për të naj marë.Unë kujtoj se për vdekjen nuk duhet të shqetësohemi,kur do vdesim sot apo nesër ,kjo ështe diçka çka vetëm zoti e di dhe përcakton, dëshirat e tij dhe përcaktimet e tij ne duhet ti respektojm sikur edhe mos të na pëlqejnë,qoftë e mirë apo e keqe që vjen nga zoti është e mirëseardhur.Ndërsa sa i përket kësaj detyra jone është qe ne si faktor njeri mos ti kontribojmë të keqes,të kujdesemi për natyrën dhe begatitë e saj,të kujdesemi për ardhmerinë e brezave të rrinj,të kontribojmë per jëtë në planet e jo për shkatrimin e saj kjo duhet të mbetet përcaktimi dhe veprimi ynë.
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga EMI Mon 6 Aug 2012 - 22:31

ilirziu shkruajti:Po kisha.

Genjen shume kshu ne pergjithsi? Psh nga 10 fjale, te 10-ta jane genjeshtra apo vetem 5?
hahah jo ore jo vetem 5 genjeshtra..por 9 ne 10 te mundeshme hahahah
apo me ngaterron me vetetn se ska mundesi..hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Mon 6 Aug 2012 - 23:03

cu ben njerezve qe te shajn?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Aug 2012 - 9:23

Gangsterja shkruajti:cu ben njerezve qe te shajn?I ngacmoj me shum.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Anakonda Tue 7 Aug 2012 - 21:03

pse e ke ven ket avatar?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Wed 8 Aug 2012 - 4:41

Me pelqe shume kjo ideja e filmit qe nji person ben cfare te doje pasi nuk ka frik nga vdekja.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Tue 14 Aug 2012 - 7:50

Gjall je ti apo futesh vetem kur shikon temen si vizitor [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Aug 2012 - 5:35

Tapalushe shkruajti:Gjall je ti apo futesh vetem kur shikon temen si vizitor Teme e gjithaneshme - Faqe 2 1644352394Un kujtova se ti nuk me deshe mua ketu. Dhe me ka ngel shume hatri dhe kam kalu ne depresion.

Plus qe kur e nderro sfondin 1 her ne jav, un e kam shume te veshtire me lexu temat ose ca shkruhet ketu.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 5:40

Skam nderruar gjo me ore hahaha kishte mbaruar domaini thjeshte tani ka 9 dite qe do aktivizohet perseri


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga ilirziu1 Fri 17 Aug 2012 - 5:42

Lere domainin, por sfondin thuj. E ke bo lomsh e ke bo.
Anonymous
ilirziu1
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 5:47

Hahaha iliri futu brenda mos fol jashte je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Aug 2012 - 5:50

He e kuptove gabimin qe kishe lon vizitoret me postu ne ket tem?

Pranej eshte iliri ketu, qe te tregoj gabimet. Duhet te thush faleminderit ate boj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 5:51

Hahaha prandaj te thash futu te them flm per vemendjen qe ke edhe me korigjon Neutral


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Aug 2012 - 5:52

tashi do e rregullosh dhe ket sfondin qe te ket ate linkun ku klikohet me pa postimet e fundit qe nga vizita e fundit apo jo?edhe e dyta. Do e lesh rehat sfondin pastaj pa e prek? Mundesisht 1 muj? Apo nuk e bo dot ngaqe te hajn duret me prish gjonat?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Aug 2012 - 5:54

O lali po forumi ska gjo ilirziu be f5 se un asgje skam ndryshuar ja po e bej po skam ndryshuar asgje


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teme e gjithaneshme - Faqe 2 Empty Re: Teme e gjithaneshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi